•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت ایلام خبر داد:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت ایلام از کشف انبار احتکار لوازم خانگی به ارزش سه میلیارد ریال طی گشت مشترک با حضور دستگاههای نظارتی، امنیتی و قضایی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان ایلام خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از ظرفیت تولید روزانه ۱۷۰ هزار عدد ماسک در استان ایلام خبر داد و گفت: این میزان تولید منوط به تامین مواد اولیه است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان ایلام از فعالیت 34 واحد تولیدی ماسک در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام تأکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام در دیدار با اعضای اتحادیه خبازان ایلام گفت: آرد تولیدی از کارخانجات ایلام از محصولات با کیفیت صنایع غذایی و مورد تایید استاندارد می باشد و به تبع آن نان ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: با توجه به راه‌اندازی و تکمیل شدن سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی، پرونده های متشکله به صورت دستی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال نمی‌شود.
   معاون امور بازرگانی سازمان صمت ایلام اعلام کرد:
   معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: در راستای تنظیم بازار از بیش از۲۴۰۰ تن شکر در تابستان سال جاری توزیع می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: در ارزیابی صورت گرفته توسط معاونت طرح و برنامه وزارت صمت تا پایان تیرماه سال جاری، ایلام جزو استان های برتر در پرداخت تسهیلات و جذب منابع برای واحدهای ...
   در حکمی از سوی مدرس خیابانی انجام شد؛
   سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در حکمی رضا محمدرحیمی را به عنوان "رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام" منصوب کرد.
   معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: هرگونه افزایش قیمت روغن موتور در ایلام ممنوع است.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دهلران:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دهلران گفت: از ابتدای سال تاکنون ۱۲۰ پرونده برای واحدهای متخلف صنفی تشکیل و ۴۲ واحد متخلف پلمپ شده اند.