•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان ایلام خبر داد:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان ایلام از کشف ۱۰ دستگاه خودروی صفر کیلومتر احتکار شده در پارکینگ منزل مسکونی واقع در شهرستان ایوان به ارزش بیش از ۹ میلیارد ریال خبر داد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان ایلام عنوان کرد؛
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام استمرارگشت‌های مشترک نظارت بر بازار ایلام خبر داد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان ایلام:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان ایلام با تأکید بر اینکه نصب برچسب قیمت در واحدهای صنفی میوه و تره بار فروشی الزامی است، گفت: عدم نصب برچسب قیمتی در این واحدها تخلف محسوب می‌شود.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: در 2 سال گذشته ۶۷ واحد تولیدی استان ایلام با رفع مشکلات در کارگروه رفع موانع تولید به مدار و چرخه فعالیت بازگشته و احیا شده اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: محور‌های هفت گانه تحقق جهش تولید توسط سازمان صمت ترسیم شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: با پیگیری و هماهنگی سازمان، صنعتگران و معدنکاران استان در اقدامی شایسته و خداپسندانه مبلغ ۵۱۱ میلیون ریال به اقشار آسیب دیده از کرونا در قالب طرح «پویش ...
   معاون امور صنایع سازمان صمت ایلام اعلام کرد:
   معاون امور صنایع سازمان صمت ایلام، تبصره ۱۸ قانون بودجه برای پرداخت تسهیلات به بخش تولید را فرصت مناسبی برای ایجاد و حفظ اشتغال دانست.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان ایلام گفت: قیمت مرغ در سطح بازار ایلام هر کیلو 11 هزار و 500 تومان است و تاکنون افزایشی نداشته است.
   معاون بازرسی سازمان صمت ایلام:
   معاون بازرسی سازمان صمت استان ایلام گفت: ۳۶۸ تن برنج دولتی طرح تنظیم بازار جذب و در حال توزیع می‌باشد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت ایلام خبر داد :
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت ایلام گفت: جهت تنظیم بازار ایام ماه مبارک رمضان سهمیه کالاهای اساسی استان از جمله برنج، شکر، روغن نباتی، خرما وگوشت مرغ منجمد و گوشت قرمز به میزان ۲ هزار ...