•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح شد
   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام از بررسی مشکلات مالی 3واحد صنعتی با بانک ها ‌خبر داد.
   از ابتدای مهر ماه انجام شد؛
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از ادامه طرح توزیع گوشت قرمز مورد نیاز مردم با هدف تنظیم بازار مصرف خبر داد.
   با همکاری مشترک ایدرو و چین انجام شد؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از شروع عملیات ایجاد کارخانه تولید فیلترهای آب شیرین کن با همکاری سرمایه گذار خارجی خبر داد.
   فعالیت 300 اکیپ امداد ایران خودرو در محورهای اصلی استان منتهی به مرز بین اللملی مهران آغاز شد.
   رئیس سازمان صمت استان ایلام مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از طرح ها و برنامه های در دست اجرا برای بازنگری در عاملیت های توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و تقویت زیرساخت و شبکه های توزیع در مرکز استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از راه اندازی فرآیند تسهیلات رونق تولید در سال 1397 خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام همزمان با آغاز جشن‌های گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی 9 طرح صنعتی، معدنی و خدماتی در این استان به بهره برداری خواهند رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: در این استان 27 طرح صنعتی در دست اجرا با سرمایه گذاری ۲ هزار و ۷۴۰ میلیارد تومان و ظرفیت اشتغالزایی مستقیم یک هزار و ۵۷۳ نفر وجود دارد که پیشرفت فیزیکی ...
   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از تولید کنندگان و صاحبان صنایع این استان خواست با مراجعه به درگاه اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت (سامانه بهین یاب) تا حداکثر 10 آبان‌ماه، درخواست ...
   همزمان با فرا رسیدن هفته دولت:
   همزمان با دومین روز از برگزار برنامه های گرامیداشت هفته دولت، فعالیت تولیدی کارخانه آرد شهرستان ایوان با حضور استاندار، مدیران و مقامات محلی آغاز شد.
Page created in 1.8741910457611 seconds.
memoryUsage : 29270Kb