•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان ایلام خبر داد:
   یاراله نصیری گفت: با مصوبات کارگروه تسهیل تاکنون 17 واحد تولیدی راکد به چرخه تولید بازگشته اند و مشکلات 5 طرح در دست اجرا در این کارگروه رفع و این طرح ها آماده بهره برداری است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام گفت:5 فقره پروانه بهره برداری با ظرفیت استخراج سالانه 248 هزار تن و اشتغال زایی برای 36 نفر طی سال جاری صادر شده است.
   میز خدمت سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام با حضور مهندس نصیری رئیس سازمان و معاونین در محل مصلای شهر ایلام مستقر و به مراجعات مردمی پاسخ داده شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از رشد چهار برابری صدور پروانه های بهره برداری معادن در طی شش ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت استان ایلام مطرح کرد:
   توانمندسازی بنگاه های کوچک و متوسط با هدف تولید محصولات رقابتی و صادرات محور، سهم ایران در توسعه صادرات غیر نفتی را افزایش می دهد.
   در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح شد
   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام از بررسی مشکلات مالی 3واحد صنعتی با بانک ها ‌خبر داد.
   از ابتدای مهر ماه انجام شد؛
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از ادامه طرح توزیع گوشت قرمز مورد نیاز مردم با هدف تنظیم بازار مصرف خبر داد.
   با همکاری مشترک ایدرو و چین انجام شد؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از شروع عملیات ایجاد کارخانه تولید فیلترهای آب شیرین کن با همکاری سرمایه گذار خارجی خبر داد.
   فعالیت 300 اکیپ امداد ایران خودرو در محورهای اصلی استان منتهی به مرز بین اللملی مهران آغاز شد.
   رئیس سازمان صمت استان ایلام مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از طرح ها و برنامه های در دست اجرا برای بازنگری در عاملیت های توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و تقویت زیرساخت و شبکه های توزیع در مرکز استان خبر داد.