•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت تهران:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان تهران از الزامی بودن صدور فاکتور در حلقه های مختلف زنجیره تولید و توزیع مرغ خبر داد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت تهران:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان تهران با اشاره به مصوبات کارگره تنظیم بازارگفت: کلیه فعالین لوازم خانگی از از ابتدای مرداد ماه موظف به درج و تکمیل اطلاعات مورد نظر در سامانه جامع ...
   در سه ماهه اول سالجاری؛
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان تهران گفت: از ابتدای سال تا پایان خرداد ماه سالجاری تعداد 2هزار و 500 موردگزارش از ناظران افتخاری در خصوص وضعیت بازار کالا و خدمات دریافت و رسیدگی شده است.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان تهران از راه اندازی سامانه آنلاین بازرسی خبر داد و گفت: از این پس تخلفات واحدهای تولیدی به صورت آنلاین در سامانه بازرسی ثبت می شود.
   سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت استان تهران:
   سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: بازرسی از انبارها و‌ مراکز نگهداری برای جلوگیری از احتکار کالاها در اولویت قرار دارد و‌ مردم نیز به دور ازخریدهای هیجانی ...
   سرپرست معاونت بازرسی سازمان صمت استان تهران از کشف 4 هزار و ۶۸۳ مورد خودرو در ۱۷ پارکینگ در اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: پس از تأیید احتکار این پرونده ها به تعزیرات ارسال شده اند.
   سرپرست معاونت نظارت و بازرسی استان تهران اعلام کرد:
   سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: در راستای ابلاغیه سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان، طرح ویژه نظارت و بازرسی در ایام ماه مبارک رمضان با انجام بیش از 2 هزار و ...
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ری از اخفاء و امتناع از عرضه ۱۰۰۰ تن انواع مواد شیمیایی در انبارهای شهرستان ری در طرح نظارتی بازدید از انبارها خبر داد.
   سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران از کشف ۳۸۷ خودروی صفر کیلومتر در سه پارکینگ خبر داد و در زمینه نظارت بر قیمت‌گذاری‌هایی که اخیرا انجام شده، گفت که دستگاه‌های ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از انتشار فراخوان انتخاب واحدهای صنعتی و معدنی نمونه سال 98-99 این استان خبر داد.