•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور رییس هیات عامل ایدرو انجام شد؛
   همزمان با هفتمین روز از دهه فجر 15 طرح صنعتی استان چهارمحال و بختیاری و 56 پروژه شهرستان شهرکرد با حضور معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به بهره‌برداری رسید.
   با ثبت ۲۱ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری واحدهای صنعتی دراستان رتبه صنعتی چهارمحال وبختیاری از۲۴به ۲۱ارتقا یافت.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری 15 طرح صنعتی در این استان تکمیل شده اند و همزمان با دهه فجر به بهره داری می‌رسند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون 143 مجوز معافیت از حقوق گمرکی برای ورود ماشین آلات و تجهیزات خط تولید در این استان صادر شده و ارزش معافیتهای گمرکی افزایش هشت ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: 361 میلیارد ریال تسهیلات برای نوسازی واحدهای صنعتی و کشاورزی این استان اختصاص داده شده است.
   همایش آموزشی اصول و قوانین مبارزه با پولشویی و جلوگیری از تأمین مالی تروریسم در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری حدود 45 میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید برای 122 واحد تولیدی این استان به تصویب رسید.
   در راستای توسعه صادرات صورت گرفت؛
   هیات تجاری استان چهارمحال و بختیاری با هدف توسعه صادرات و ترویج فرش دستباف این استان به سوئد وکشورهای حوزه اسکاندیناوی اعزام شدند.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان چهارمحال و بختیاری از افزایش 18 درصدی استخراج مواد معدنی در این استان در امسال خبر داد و گفت: 45 هزار تن انواع خوراک آبزیان امسال در این استان تولیدو روانه بازار ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحل و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهال و بختیاری، گفت: 80 میلیارد ریال از تسهیلات رفع موانع تولید برای 4 طرح نیروگاه خورشیدی و گازی استان تخصیص داده شد.
Page created in 1.6819019317627 seconds.
memoryUsage : 29255Kb