•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشکیل 67 پرونده قاچاق کالا از سوی معاونت بازرسی این سازمان به ارزش 6 میلیارد و 702 میلیون ریال در ده ماهه سالجاری در ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از اختصاص و جذب 500 تن روغن خوراکی به منظور توزیع در سطح استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با توجه به جایگاه امر نظارت در کاهش قاچاق کالا در سطح عرضه و همچنین احتکار کالا، با اطلاع رسانی و پیگیری های صورت گرفته موجودی 8 هزار و 130 انبار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: معدن طلای شادان شهرستان خوسف توانسته در حال حاضر زمینه اشتغال مستقیم حدود ۱۰۰ نفر را در دو بخش معدن و احداث واحد فرآوری فراهم نماید.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت خراسان جنوبی خبر داد :
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از برگشت 22 میلیارد و 895 میلیون و 578 هزار ریال به شاکیان از ابتدای امسال تاکنون در استان خبر داد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشکیل پرونده تخلف برای 9 متخلف حوزه تولید و تامین تخم مرغ در استان و معرفی آنان به تعزیرات حکومتی خبر داد.
   استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به اهمیت موضوع معادن، در اجرای برنامه واگذاری معادن غیرفعال به سرمایه‌گذاران دارای صلاحیت، جزو استان‌های پیشرو و پیشقدم خواهیم بود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: بیشترین معادن شهرستان فردوس در حوزه ماده معدنی بنتونیت در حال فعالیت هستند که ذخیره قطعی این معادن بالغ بر ۷ میلیون و ۵۴۰ هزار تن است.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: حداکثر قیمت مصرف کننده ماسک با سه لایه پارچه ملت بلون بالاتر از ۱۰۰۰ تومان گرانفروشی محسوب می شود و تیم‌های بازرسی در ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: این کالا‌ها در 9ماهه اول امسال توزیع شده که شامل ۲ هزار و ۷۴۵ تن برنج، سه هزار و ۱۹۰ تن شکر، ۸۱۰ تن گوشت مرغ، ۲۳۰ ...