•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه گفت: بزرگترین کارخانه تولید اکسید منیزیم کشور با تولید سالانه 75 هزار تن انواع فرآورده های نسوز قلیایی در شهرستان سربیشه فعالیت دارد.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: 37 فقره جواز تاسیس و طرح توسعه‌ای صنعتی در سه ماهه نخست امسال در استان صادر شده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از جذب و توزیع 3457 تن اقلام اساسی تنظیم بازار از ابتدای امسال در استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت: در راستای تثبیت اشتغال واحد های صنعتی از ابتدای سال ۹۵ تاکنون 400 میلیاردتومان تسهیلات سرمایه در گردش در قالب طرح رونق تولید و 300 میلیارد تومان به ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان جنوبی از تولید 21 میلیون متر مربع کاشی و سرامیک در سال و کسب رتبه دوم تولید کاشی وسرامیک کشور را در این استان خبر داد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: یک هزار و 60 مورد گزارش مردمی از ابتدای امسال از طریق سامانه تلفنی 124 به معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان ...
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی قطب ذخیره و استخراج زغالسنگ کشور است، به طوری که شهرستان طبس با در اختیار داشتن ۷۶٪ ذخایر زغال سنگی کشور، بعنوان بهشت زغال ایران شناخته شده ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی خبرداد :
   با فعالیت حدود 12 هزار نفر در حوزه معدن استان خراسان جنوبی، 8 و نیم درصد از اشتغال معادن کل کشور به خراسان جنوبی اختصاص دارد.
   خراسان جنوبی باتوجه به ساختار زمین شناسی از ذخایر غنی معدنی با تنوع نزدیک به 50 نوع ماده معدنی از مجموع ۶۵ نوع ماده معدنی شناخته شده کشور برخوردار است.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از آغاز طرح نظارتی ویژه خدمات عمومی و دولتی در استان از 10 تیرماه جاری لغایت 10مرداد ماه خبر داد.