•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   استاندار خراسان جنوبی با اشاره به ظرفیت های معدنی استان:
   استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های معدنی استان خراسان جنوبی، این استان می تواند به عنوان عسلویه معدنی کشور شناخته شود.
   استاندار خراسان جنوبی گفت: 33 درصد از صادرات کشور به افغانستان از طریق خراسان جنوبی صورت گرفته که بیانگر اهمیت و جایگاه مهم استان در زمینه صادرات است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: 76 درصد ذخایر زغالسنگ شناسایی شده‌کشور در شهرستان طبس خراسان جنوبی وجود دارد که بر این اساس می توان این شهرستان را عسلویه و قطب زغالسنگ ایران ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به جذب 400 تن و توزیع 374 تن گوشت قرمز منجمد تنظیم بازار از ابتدای امسال گفت: با توجه به ضرورت بهره مندی مناسب و بهینه متقاضیان خرید گوشت قرمز ...
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از شناسایی و ثبت یک هزار و 943 انبار و مرکز نگهداری کالا در سامانه جامع انبارها در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از 2000 مورد گزارش مردمی از طریق سامانه تلفنی 124 به معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان این سازمان اعلام شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از اواسط تیرماه سالجاری تاکنون 7000 حلقه لاستیک بزرگ و متوسط (سنگین و نیمه سنگین) در خراسان جنوبی جذب و با قیمت مصوب توزیع شده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 30 انتخابات هیئت مدیره اتحادیه های صنفی در سطح استان به صورت تمام الکترونیکی برگزار شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری در قالب تسهیلات رونق تولید، به 50 واحد تولیدی استان پس ازبررسی در کمیته تسهیلات و تامین مالی بنگاههای تولیدی، 691 میلیارد و 400 ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: نحوه‌ی بازگشت ارز حاصل از صادرات به چرخه ی اقتصادی کشور طی بخشنامه ای از سوی بانک مرکزی ابلاغ شد که می بایست مدنظر صادرکنندگان خراسان جنوبی نیز قرار ...
Page created in 1.8426158428192 seconds.
memoryUsage : 29265Kb