•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از اختصاص ۱۱ هزار و ۴۰۰ تن سهمیه شکر به این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی سه ماهه نخست سال99، ۷۱۵ فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 35هزار و 705 میلیارد ریال و اشتغال ۱۵هزار و ۴۳۴ نفر در این استان صادر شده است.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در دو ماهه امسال 419 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری حدود 18 هزار و 921 میلیارد ریال و اشتغال 8 هزار و 732نفر در این استان صادر شده است.

   با حضور مدیرعامل صندوق توسعه ملی، معاون استاندار و رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی طرح صنعتی پرس ۴۵ هزار تنی شرکت ثنا مبدل توسعه پارس در فاز دو شهرک صنعتی مشهد به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی به همراه معاون امور صنایع این سازمان از واحد تولیدی گاس صنعت خراسان در شهرک صنعتی توس مشهد بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: آمار جدید گمرک از تجارت خارجی استان نشان دهنده رشد قابل توجه صادرات غیر نفتی استان در اردیبهشت به نسبت فروردین ماه از لحاظ ارزشی می باشد، که ۸۰ درصد ...
   رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صمت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از آغاز ثبت نام برای دریافت اعتبارات ریالی صندوق توسعه ملی برای صادر کنندگان از طریق سامانه پردازش یکپارچه درخواست‌های اعتبارات ریالی ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از برگزاری چهارمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی مشهد در سال جاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی به همراه معاون امور برنامه ریزی و سرمایه گذاری این سازمان از ۵ طرح توسعه صنعتی در شهرک صنعتی کاویان شهرستان فریمان بازدید کرد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از کشف ۲ میلیارد ریال لوازم آرایشی قاچاق و غیرمجاز از یک انبار در حومه مشهد خبر داد.