•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در دیدار رئیس سازمان نظام مهندسی معدنی کشور و استاندار خراسان شمالی مطرح شد:
   استاندار خراسان شمالی گفت: اعتباراتی برای زیرساخت های معادنی که قابل شناسایی هستند در نظر گرفته ایم.
   با حضورمدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان شمالی مشکلات 7 واحد تولیدی و طرح سرمایه گذاری این استان در نشستی با حضور مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور، بررسی و در جهت رفع آن‌ها تصمیمات لازم ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت : نمایشگاه الکامپ امسال محصول اعتماد به نیروهای جوان بومی و همکاری و هماهنگی بین بخشی دستگاههای دولتی است .
   در نشست مشترک هیات تجاری پاکستان با تجار خراسان شمالی بررسی شد:
   نشست مشترک اعضای هیات تجاری و بازاریابی پاکستان با بررسی زمینه های گسترش تجارت و روابط تجاری تجار و بازرگانان خراسان شمالی با کشور پاکستان برگزار شد.
   معاون اکتشافات سازمان زمین شناسی خبر داد:
   معاون اکتشافات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی در شیروان گفت: در کل کشور 48 میلیارد تن ذخایر قطعی داریم که یک میلیارد تن آن در خراسان شمالی وجود دارد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت : در سال گذشته این استان 420 میلیارد تومان از تسهیلات رونق تولید را به خود اختصاص داد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی گفت: ارائه تسهیلات رونق تولید از سوی بانک ها موجب رشد و توسعه تولید و بهبود فضای کسب و کار است و بنابراین افزایش تعاملات در این حوزه از سوی بانک ها الزامی ...
   در گزارش عملکرد 9 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی اعلام کرد : از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه 12 واحد صنعتی با سرمایه گذاری 109 هزارو 127 میلیارد ریال در این استان افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت : در شرایط اقتصادی کنونی نگاه حمایتی در بخش مالیاتی از صادرکنندگان ضروری است.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی بلوکه کردن درصدی از تسهیلاتی که به واحدهای تولیدی در قالب طرح رونق تولید پرداخت می شود را غیرمجاز دانست و به بانک ها در این زمینه تذکر ...
Page created in 1.74453997612 seconds.
memoryUsage : 29228Kb