•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: به منظور تامین میوه عید در بازار، امسال ۲۲۳۰ تن پرتقال تامسون و ۱۰۰۰ تن سیب درختی در واحدهای ثابت و سیار استان توزیع شد.
   در بازرسی های انجام شده طی یک ماهه اخیر به منظور کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا تعداد ۴۸۱۸ مورد بازرسی از سطح شهرستان اهواز صورت گرفته که منجر به تشکیل ۷۷ پرونده تخلف به ارزش بیش از ۲میلیارد و ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی ویژه هدفمند سازی یارانه ها و کنترل بازار در سال ۹۸ حدود ۱۷۶ هزار بازرسی در سطح استان انجام گرفت .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان با اشاره به اینکه ۸۶ پرواز حامل ماسک به کشور انجام گرفته است گفت: ۲۱۵ هزار ماسک از این میزان محموله که وارد کشور شده است به خوزستان اختصاص یافته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: اکیپ های مشترک به صورت مستمر بر تعطیلی اصناف غیر ضروری در مرکز استان نظارت کرده و در سایر شهرستانها نیز این امر به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.
   در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا انجام شد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از تعطیلی و پلمپ بالای ۱۵۰ واحد صنفی غیر ضروری در استان خبر داد.
   معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان در این خصوص بیان کرد: نشستی را با اتحادیه‌های استان برگزار کردیم تا با ارسال کالاهای خود به درب خانه ها با استفاده از پیک موتوری مانع ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: عمده تخلفات در بازرسی‌هایی که در خصوص ویروس کرونا در استان کشف می شود ، مربوط به ماسک و دستکش است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: سه هزار و ۶۲۷ بطری الکل صنعتی در یکی از شرکت‌های پخش مجتمع بنکداران اهواز کشف و ضبط شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با هماهنگی های صورت گرفته به منظور نظارت و رصد توزیع و عرضه مواد ضد عفونی کننده و الکل ، بازرسان سازمان صنعت ،معدن و تجارت خوزستان در واحد های تولید کننده ...