•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   ​صادرات استان زنجان در 6 ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد 36 درصدی برخوردار بوده و برنامه‌های صادراتی این استان تحقق 114 درصدی داشته است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان در 7 ماهه امسال بیش از 8 میلیون دلار صادرات فرش دستباف از استان زنجان انجام گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان، دومین نمایشگاه توانمندی‌های صنایع این استان با حضور واحدهای تولیدی برگزار می‌شود.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد :
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان، همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی ، ایستگاه پخت نان برای عزادان حسینی در نجف اشرف توسط اتحادیه نانوایان این استان احداث شده است.
   برای نیمه نخست امسال اعلام شد:
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان در 6 ماهه نخست امسال میزان بازرسی از واحدهای صنفی این استان از رشد 18 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار بوده و میزان تخلفات کشف شده در این ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت زنجان، 27 شرکت‌ صادراتی این استان در فرآیند انتخاب صادر کنندگان برتر ثبت نام کردند و در آستانه فرا رسیدن 29 مهرماه و روز صادرات، فرایند انتخاب شرکت‌های برتر ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد :
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان در شش ماهه نخست امسال، میزان واحدهای صنعتی راه اندازی شده در این استان از رشد 23 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار بود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اولین جلسه کمیسیون مزایده جهت بازگشایی پاکت‌های اصلی و الف مزایده عمومی و دو مرحله ای محدوده های اکتشافی و معدنی این استان برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد :
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان میزان صادرات این استان در پنج ماهه اول امسال بیش از ۱۶۱ میلیون دلار بوده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۶ درصد رشد داشت.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان خبر داد :
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان تاکنون 384 میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به 561 واحد تولیدی در این استان پرداخت شده است.
Page created in 4.5384459495544 seconds.
memoryUsage : 29228Kb