•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت زنجان و دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: بر اساس راهبردهایی که وزارت صمت برای رونق تولید ترسیم کرده، برنامه‌های جداگانه‌ای تدوین شده و نقشه راه تولید در ...
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان اعلام کرد:
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان از واگذاری 66 هکتار زمین صنعتی به سرمایه‌گذاران در شهرک ها و نواحی صنعتی این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان سرب، روی، آهن و مس را مهم‌ترین صنایع معدنی استان زنجان خواند و گفت: تکنولوژی، انرژی و مواد معدنی 3 عامل مورد نیاز برای توسعه صنایع معدنی بوده که اهمیت توجه ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان زنجان گفت: طی ۱۰ ماه امسال صادرات فرش استان زنجان ۱۱ میلیون و ۶۴۰ هزاردلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته دو درصد رشد دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: باید از ورود کالاهایی که در داخل کشور تولید شده و توان تامین نیاز بازار را دارد، جلوگیری شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: ۱۴ درصد اشتغال استان زنجان در بحث صنعت نساجی است و جزو ۵ استان برتر هستیم که در حوزه صنعت نساجی فعال هستیم.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: طرح نظارتی ویژه نوروز از اول اسفند در استان زنجان شروع‌ شده و تا ۱۵ فروردین‌ماه سال آینده ادامه دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: با توجه به اینکه استان زنجان در حوزه معادن ظرفیت‌های بسیاری دارد از همین رو احصای معادن راکد در دستور کار قرار گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه برنامه مدونی برای جذب سرمایه‌گذار بزرگ در این استان داشتیم، گفت: بهره‌برداری از پروژه‌های بزرگ سبب شد حجم سرمایه‌گذاری صنعتی از 2500 میلیارد ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تا کنون بیش از ۳۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان زنجان انجام‌ و دو هزار پرونده تشکیل‌ شده است.