•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تاکنون بیش از ۶هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید ۹۷ به صنایع استان پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از کمک 2 میلیارد ریالی واحدهای صنعتی ، معدنی و اصناف این استان به مناطق سیل زده کشور خبر داد.
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در طرح نظارتی نوروز 98 بالغ بر989 فقره تخلف از واحدهای صنفی در سطح استان کشف و ثبت شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تحقق ۶۱درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید ۹۷ در استان خبر داد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ساماندهی و تجهیز ماشین آلات معدنی در مقابله با حوادث ناشی از سیلاب در سطح استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در سال 97 ، 22 طرح اشتغال روستایی و عشایری در این حوزه به بهره برداری رسیده است.
   رئیس صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای شروع فرآیند ثبت نام تسهیلات رونق تولید تاکنون ۹۳۸ واحد تولیدی در استان جهت دریافت تسهیلات به ارزش بیش از ۱۷ هزار میلیارد ریال به بانکهای عامل ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از احیا و بازگشت ۲۲ واحد صنعتی راکد به چرخه تولید و صنعت استان خبر داد.
   با حضور معاون اول رئیس جمهور صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح بزرگترین واحد صنعتی و معدنی مکانیزه تولید سرب کشور در شهرستان آرادان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۵۳درصد از سهم تسهیلات رونق تولید ۹۷ در استان پرداخت شده است.