•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در قالب طرح تاپ انجام شد؛
   ‍رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از اختصاص دوازده سهمیه سرباز صنعت در واحدهای تولیدی این استان در طرح تاپ خبر داد.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت سازمان صمت سمنان خبر داد:
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تشکیل ۳ پرونده احتکار خودرو در این استان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: شرکت پاسارگاد صنعت باطری از استان سمنان بعنوان واحد برتر ملی صنایع کشور انتخاب شد.
   سرپرست سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از بازگشت ۳۵ واحد راکد و تعطیل شده به چرخه تولید در استان سمنان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: جهادگران عرصه تولید ، اعم از صنعت و معدن ، بعنوان سربازان و سرداران جنگ اقتصادی هستند.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان تاکید کرد :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت های متعدد جهاددانشگاهی جهت شکوفایی و توسعه صنعت و معدن استان سمنان تأکید کرد.
   سرپرست سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: هیچگونه کمبود در خصوص کالاهای اساسی و مواد پروتئینی نداریم و تمرکز بازرسی ها بر روی این اقلام می باشد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت بیش از ۱۴هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی استان سمنان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از رتبه نخست استان در زمینه تولید و تامین انواع الکتروموتور در کشور خبر داد.
   معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از توسعه زیر ساخت های دولت الکترونیکی در این استان خبر داد.