•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره بر ضرورت تامین آب مورد نیاز بخش معدن از سوی دستگاه‌ متولی این امر، به نقش اساسی معادن در توسعه استان تاکید کرد.
   با حضور معاون وزیر صمت در استان سمنان انجام شد؛
   معاون وزیر صمت و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی به اتفاق معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور در جریان سفر به استان سمنان با حضور در چندین واحد تولیدی و صنعتی سمنان، مشکلات این واحدها ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۵۵۷ واحد صنعتی و معدنی در استان در دست احداث بوده که امید است ۱۰۹ واحد با حمایت ویژه‌تر تا پایان سال به بهره‌برداری برسند.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز اجرای طرح نظارتی بازگشایی مدارس و نوشت افزار در استان خبر داد.
   معاون امور صنایع سازمان صمت سمنان خبر داد:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در 5 ماه اول سال 99 حدود ۳۰۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری در تولید محصولات شیمیایی انجام شده است.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از تولید سالانه بیش از ۱۶۳ هزار تن انواع شمش و پروفیل های فولادی در شهرستان گرمسار خبر داد.
   رئیس سازمان صمت استان سمنان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در پنج ماه ابتدایی سال 99، ۹۶ هزار تن کالا از استان سمنان صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از وجود ۷۷۵ هزار تن ذخایر معدنی بوکسیت در شهرستان شاهرود خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تولید روزانه ۳هزار تن کاتد و شمش مس در شهرستان میامی خبر داد.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت سمنان خبر داد:
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تخلفات نانوایی های استان سمنان در سال جاری حدود ۲۵ درصد کاهش داشته است.