•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دامغان از توزیع ۲۶۰ تن کالای اساسی در این شهرستان خبر داد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت تسهیلات به ۹۴ طرح اشتغالزا در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از پرداخت تسهیلات به ۹۴ طرح اشتغالزا در استان خبر داد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از انجام بیش از ۴۰۰ مورد بازرسی از قالیبافان و حرفه های مرتبط بیمه شده استان سمنان در نیمه نخست امسال خبر داد.

   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از رشد ۱۰۵ درصدی میزان سرمایه گذاری در بخش صنعت استان در سال جاری خبر داد .
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان ، از شناسایی ذخایر معدنی جدید با آزادسازی پهنه های معدنی در استان خبر داد.
   سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گرمسار از انجام بیش از ۱۸۰۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان در سه ماهه گذشته خبر داد.
   سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان شاهرود از اجرای طرح رصد و پایش قیمت ها در فروشگاه بزرگ و زنجیره ای در این شهرستان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات ۳۶ واحد تولیدی در مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در استان خبر داد.
   سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گرمسار از توزیع ۲۲۷ تن کالای اساسی طرح تنظیم بازار‌ شامل برنج، شکر، مرغ منجمد، روغن مایع و نیمه جامد و تخم مرغ در سه ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.