•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در سال 98 انجام شد :
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از کشف و شناسایی ۳۱ میلیون تن ماده معدنی جدید و همچنین آغاز بهره برداری از ۴۹ میلیون تن از ذخایر معدنی استان سمنان در سال گذشته ...
   معاون امور بازرگانی و اقتصادی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۹هزار بازرسی در محدودیت واحدهای صنفی غیر ضرور در سطح استان انجام گرفته و ۶۰ واحد صنفی نیز در استان ...
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت سمنان خبر داد:
   ‪معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۹۵ معدن حادثه خیز و دارای شرایط غیرایمن این استان توسط بازرسان ارزیابی ایمنی می‌شود.
   از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون انجام شد:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در گشت‌های بازرسی مربوط به ویروس کرونا ۴۹ پرونده تخلف کالاهای بهداشتی به ارزش بیش از ۳۰۲ میلیون ریال در استان تشکیل شد.
   سرپرست سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از اختصاص 195هزار عدد انواع ماسک از سوی وزارت صمت جهت توزیع در شبکه بهداشت و درمان استان خبر داد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت سمنان خبر داد:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تا انتهای بهار 1399 فرصت مناسب برای انجام کلیه تعهدات متقاضیان و فعالین بخش معدن و همچنین انجام امور اداری مرتبط ارائه می شود ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از تعطیلی مراکز تجاری و صنوف غیرضرور این استان تا۱۵ فروردین ماه خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از رونمایی سامانه توزیع ملزومات بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا در استان سمنان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: توزیع میوه نوروزی شامل سیب و پرتقال در سطح استان سمنان آغاز شد.
   معاون سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: چهار هزار نفر در معادن استان سمنان به‌صورت مستقیم مشغول به کار هستند.