•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه بالغ‌بر ۵۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و معدن انجام‌شده است گفت: با این حجم از سرمایه‌گذاری هم‌اکنون بیش از ۵۰ هزار نفر در بخش ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: سالانه 27 هزار تن انواع نوشت‌افزار و ملزومات اداری در سه واحد تولیدی این استان تولید می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ثبت نام 961 واحد تولیدی استان در سامانه بهین یاب بمنظور دریافت تسهیلات رونق تولید خبر داد.
   توسط کارگروه ستاد تسهیل سمنان انجام شد:
   استاندار و رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان به اتفاق اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان در جریان بازدید از واحد تولیدی لبنیات دهکده سمنان معضلات و فعالیتهای واحد را بررسی ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان اظهار کرد :سومین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی استان سمنان با حضور و نمایندگان دستگاه های اجرایی ذیربط تشکیل شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام یک هزار و 996 مورد بازرسی در پنج ماه گذشته بمنظور مبارزه با قاچاق کالا در سطح واحدهای صنفی استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سمنان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از معرفی 221 واحد تولیدی استان به بانکهای استان جهت دریافت تسهیلات رونق تولید خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح شرکت کیسه الوان فجر در شهرستان گرمسار خبر داد.
   در ششمین روز از هفته دولت شرکت کیسه الوان فجر در شهرستان گرمسار به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان :
   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح 10 پروژه صنعتی و معدنی این استان با سرمایه‌گذاری 906 میلیارد ریال همزمان با هفته دولت در استان سمنان خبر داد.