•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ساخت و بازسازی سالانه ۲ هزار دستگاه موتور‌های الکتریکی صنایع مادر در شاهرود خبر داد و گفت: این اقدام بیش از ۵۰ درصد نیاز به واردات این محصولات را برطرف ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز اجرای طرح نظارتی و پایش بازار ویژه نوروز 98 در استان خبر داد و گفت: در این طرح بازدید های روزانه از واحد‌های صنفی و سطح عرضه انجام می‌شود.
   در نه ماهه امسال انجام شد:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش 20 میلیون تنی ذخایر قطعی معدنی در نه ماهه سالجاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بزرگترین واحد تولید کلر آلکالی کشور در سمنان، به عنوان صنعتی مادر، مواد اولیه ۱۱ شاخه صنایع را تولید می‌کند.
   در نه ماهه سال 97 انجام شد:
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام 40 هزار و 148 مورد بازرسی و جریمه بیش از 200میلیارد ریالی واحدهای صنفی متخلف در نه ماهه سال جاری خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بیش از 5 هزار مورد بازرسی قاچاق کالا از سطح عرضه و صنفی در استان سمنان انجام گرفته است.
   معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از راه اندازی میز خدمت الکترونیکی در این سازمان خبر داد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان سمنان خبر داد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از گزارش افزون بر یک هزار و 978مورد شکایت مردمی در خصوص تخلفات واحدهای صنفی به ستادهای خبری این سازمان تا پایان آذر ماه سالجاری خبر داد.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت ، طی نه ماهه سالجاری 159 پروانه بهره برداری در بخش صنعت استان سمنان صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از افتتاح نخستین واحد تولید کننده دستکش های نیمه غوطه وری ارگونومیک کشور با مشارکت بنیاد برکت در شهرستان مهدیشهر خبر داد.