•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صمت استان سمنان اعلام کرد :‍
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات ۸۴۰ واحد تولیدی در جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز طرح تشدید نظارتی ویژه عید سعید قربان و بازگشت حجاج خبر داد.

   در مراسمی با حضور استاندار، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مدیران دستگاه های اقتصادی استان سمنان از 34 واحد تولیدی و اقتصادی برتر در رعایت حقوق مصرف کننده تجلیل شد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان اعلام کرد: از 34 واحد تولیدی و خدماتی استان که موفق به اخذ گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده شده اند تجلیل به عمل خواهد آمد.

   رئیس سازمان صمت استان سمنان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در قالب تسهیلات رونق تولید در سال ۹۷، ۸۴۸ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی استان، تسهیلات دریافت کرده اند.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت سمنان خبر داد :
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: طی یکسال گذشته، بیش از 184 میلیارد ریال در بخش معدن استان سرمایه گذاری صورت گرفته است.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان، گفت: طی یکسال گذشته، 200 پروانه بهره برداری در بخش صنعت استان سمنان صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: در قالب تسهیلات رونق تولید سال ۹۷ و در جهت حمایت از تولید و تعمیق ساخت داخل، بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به ۱۰ طرح صنعتی نیمه تمام در ...
   معاون نظارت، بازرسی وحمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از گزارش افزون بر 560 مورد شکایت مردمی در خصوص تخلفات واحدهای صنفی طی سه ماهه نخست سالجاری به ستاد های خبری سازمان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تا کنون، بیش از 878 میلیون دلار کالا از این استان صادر شده است.