•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: اصناف استان از ابتدای طرح مبارزه با ویروس کرونا از تاریخ 20 آبان ماه تا 3 اذر همکاری 84 درصدی داشته اند که قابل تقدیر می باشد.
   معاون امور بازرگانی سازمان صمت سیستان و بلوچستان، اعلام کرد: در راستای تنظیم بازار و حمایت از مردم، جذب و توزیع 7 هزار و 100 تن کالاهای اساسی از جمله برنج ، روغن ، مرغ و شکر در استان در حال انجام است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد: با هدف اجرای دستورالعمل ستاد مدیریت بحران و جلوگیری از شیوع بیماری کرونا از 20 تا 30 آبانماه بیش از 11 هزار بازرسی در سطح استان انجام شده ...
   رییس سازمان صمت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: به مردم اطمینان می دهیم که در حوزه ی کالاهای اساسی هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و مردم نگران تامین کالاهای اساسی نباشند.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد: قالیبافان و حرفه های مرتبط در استان سیستان و بلوچستان از سوی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد: میزان اشتغال در بخش اصناف استان بالغ بر 116 هزار نفر می باشد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد: تا پایان مهرماه 1399، تسهیلات به ارزش 46 میلیارد و 990 میلیون ریال به صنوف آسیب دیده از کرونا در سطح استان اعطاء شده است.
   معاون امور صنایع سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان :
   معاون امور صنایع سازمان صمت استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری، به بازوی توانمند کارگروه استانی ستاد تسهیل و رفع موانع ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت : تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در حال انجام است و جای هیچگونه نگرانی از کمبود نیست.
   رییس سازمان صمت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از ظرفیت بالای این استان در تولید شمش آنتیموان خبر داد.