•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قزوین انجام شد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: مشکلات سه واحد تولیدی استان قزوین در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان مورد بررسی قرار گرفت و دستورهای لازم برای حل مشکلات آنها صادر شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از افتتاح طرح توسعه شرکت ظریف پرشین لیا در شهرک صنعتی لیا در جهت رونق تولید و حمایت از سرمایه گذاری خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با توجه به اصول پدافند غیرعامل، تقویت زیرساخت‌های صنعت و معدن از اولویت‌های استان است و باید با برنامه ریزی برای رفع نقاط ضعف در این حوزه اقدام ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ۱۲ شرکت بزرگ استان به خاطر اعلام نکردن موجودی انبارهایشان در سامانه جامع تجارت به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
   در دومین روز از هفته دولت و با حضور معاون رئیس جمهور انجام شد :
   همزمان با دومین روز از هفته دولت، سه واحد تولیدی با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهور به بهره برداری رسید.
   همزمان با هفته دولت انجام شد:
   رییس سازمان صمت استان قزوین از بهره برداری طرح های توسعه صنعتی در البرز و تاکستان همزمان با هفته دولت، خبر داد.
   همزمان با اولین روز از هفته دولت؛
   همزمان با اولین روز از هفته دولت، طرح توسعه یک واحد صنعتی در شهرستان البرز روز شنبه با حضور هدایت الله جمالی پور «استاندار قزوین» و جمعی از مسئولان به بهره‌برداری رسید.
   معاون بازرسی و نظارت سامان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون ۳۵۰ انبار کالاهای اساسی در سطح استان شناسایی شده و اطلاعات آنها در سامانه جامع انبارها به ثبت رسیده است.
   رییس سازمان صمت قزوین گفت: استان قزوین به عنوان پایلوت ارسال گزارشات سیستمی بازرسی انتخاب شده است.
   رییس سازمان صمت قزوین استان قزوین گفت: تاکنون ۳۰ فقره تسهیلات در استان قزوین از محل تبصره ۱۸ به مبلغ ۱۹۶ میلیارد تومان پرداخت شده است.