•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت : قزوین با پرداخت مبلغ ۴۹ میلیارد تومان به ۴۳ واحد تولیدی در سال ۹۶ جایگاه اول را در تسهیلات رونق تولید به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در حاشیه افتتاح نمایشگاه پاییزه در استان گفت: این نمایشگاه با هدف تأمین نیازهای اساسی مردم در آستانه بازگشایی مدارس و سهولت در خرید، امروز افتتاح شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با اعلام اینکه 12 شرکت تولیدی این استان در بیست و سومین نمایشگاه صنایع نساجی تهران حضور دارند، گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون مبلغ ۵۴۸ میلیارد ریال تسهیلات ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین در بازدید از نمایشگاه صنایع نساجی اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین 12 شرکت تولیدی این استان در بیست و سومین نمایشگاه صنایع نساجی تهران حضور دارند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون مبلغ ۵۴۸ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید پرداخت شده که ۷۲ میلیارد ریال در بخش کشاورزی و ۴۷۶ میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت ...
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   با حضور معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت از دو واحد تولیدی و یک طرح توسعه‌ای در استان قزوین بهره‌برداری شد.
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارت صنعت:
   معاون توسعه منابع انسانی و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با پرداخت بموقع طلب قطعه سازان و خودرو سازان از تولیدکنندگان حمایت لازم را انجام داده ایم.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانهای وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ۲۲ هزار واحد صنعتی در حال تعطیل در کشور به چرخه تولید بازگشتند و امسال نیز ۳۰ هزار واحد صنعتی فعال می شوند.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: 6 طرح صنعتی و تولیدی در ایام هفته دولت در استان قزوین با حضور مدیران و مسئولان بخش دولتی و خصوصی افتتاح می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت استان قزوین گفت: ۱۵ طرح ملی صنعتی و تولیدی امسال با یک هزارو 200 میلیارد تومان اعتبار در استان قزوین که در حال حاضر ۵۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند به بهره برداری می رسند.