•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صمت استان قزوین :
   رییس سازمان صمت استان قزوین گفت: فعال کردن بخش معدنی، احیای واحدهای نیمه تعطیل و تعطیل شده و رفع موانع صنعتگران استان قزوین از اولویت های امسال برای تحقق شعار «جهش تولید» است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: بانک‌ها در سال جهش تولید باید همکاری بیشتری را در پرداخت تسهیلات به صنایع داشته باشند تا گام‌های بلندی را برای تحقق شعار سال برداریم.
   رییس سازمان صمت استان قزوین:
   رییس سازمان صمت استان قزوین گفت: برای تحقق شعار جهش تولید در سال جاری صنایع ارز آور مورد حمایت جدی دولت و وزارت صمت قرار خواهد گرفت.
   پیام رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین بمناسبت روز ملی صنعت و معدن :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: روز ملی صنعت و معدن فرصتی است تا با تبیین و معرفی دستاوردهای صنعتی و معدنی استان، گام‌های بلندی برای افزایش نقش کلیدی این دو در اقتصاد و تحقق اهداف ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تقاضا محور بودن استان در بخش‌های صنعتی و تولیدی موجب شده است که در پنج سال اخیر میزان سرمایه گذاری در استان بیش از ۳۵ درصد رشد یابد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین در حاشیه بازدید صنعتی این هفته گفت: در سال جهش تولید با هم افزایی بین بخش خصوصی به ویژه صنعتگران و تولید کنندگان محترم و بخش دولتی از این برهه تاریخی عبور ...
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: طرح ضربتی تشدید نظارت و بازرسی از سطح بازار به ویژه در حوزه لوازم خانگی به منظور جلوگیری از افزایش قیمت‌ها و نیاز سنجی در خصوص کالاهای ...
   رییس سازمان صمت استان قزوین تاکید کرد :
   رییس سازمان صمت استان قزوین گفت: بازدید هفتگی از واحدهای تولیدی قزوین در راستای گره گشایی از مشکلات تولیدکنندگان و صنعتگران و حرکت در مسیر رونق و جهش تولید است.
   به منظور بهره مندی صاحبان کسب و کارهای مشمول تسهیلات حمایتی دولت :
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: اصناف آسیب دیده قزوین از بیماری کرونا می‌توانند برای دریافت تسهیلات به سامانه کارا مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جهش تولید باید ارتباط دانشگاه با صنعت استان پررنگ‌تر شود تا بتوان گام‌های بلندی را برای رفع مشکلات و معضلات این حوزه برداشت.