•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در دیدار رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین با رایزن بازرگانی سفارت ترکیه در ایران مطرح شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: حضور هیأت‌های خارجی در استان با ایجاد سرمایه‌گذاری مشترک ضمن ارزآوری و سرمایه‌گذاری خارجی در کشور، به اشتغال و صادرات سروسامان می‌دهد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قزوین گفت: 350 میلیون دلار انواع کالا نیمه نخست امسال از قزوین به خارج از کشور صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: بر اساس بخشنامه جدید 2 پیش شرط در اعطای تسهیلات رونق تولید حذف شده و تصمیم گیری در خصوص آن‌ها به کارگروه استانی تفویض شده است.
   از ابتدای سال تاکنون انجام گرفت؛
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت ۱۱۴ میلیارد و ۲۷۳ میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به ۱۳۱ واحد تولیدی این استان از طریق سامانه بهین یاب از ابتدای سال تاکنون خبرداد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: همه واحدهای دریافت کننده تسهیلات در سال گذشته مورد بازرسی قرار گرفتند و تنها سه درصد انحراف از طرح در تسهیلات اعطایی گزارش شد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان قزوین گفت: امسال ۱۱۷ واحد تولیدی در استان قزوین ۱۱۰ میلیارد تومان از طریق سامانه بهین یاب تسهیلات دریافت کردند.
   رییس سازمان صنعت استان قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با وجود ظرفیت های خوب صنعتی و تولیدی در قزوین، چهار میز تخصصی کشمش، شیشه، شوینده‌ها و سیم و کابل در این استان راه اندازی می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از ثبت‌نام 628 واحد بخش صنعت و معدن در سامانه بهین‌یاب از 28 خرداد امسال تاکنون و در دور جدید ثبت نام خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: این استان در بخش صنعت و معدن با 604 فقره درخواست تسهیلات رونق تولید رتبه چهار در کشور را به خود اختصاص داده است.
   رییس سازمان صنعت استان قزوین در دیدار با سفیر اندونزی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با مشارکت سرمایه گذاران قزوین و اندونزی می توانیم تولید غذای حلال و صادرات آن را عملیاتی کنیم.
Page created in 2.4467821121216 seconds.
memoryUsage : 29234Kb