•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور انجام شد :
   معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از چند واحد دانش بنیان و نمایشگاه دائمی دستاوردهای صنایع کوچک و متوسط استان قزوین بازدید کرد.
   رئیس سازمان صمت استان قزوین خبر داد :
   رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: میزان صادرات از مبداء گمرک استان در نیمه نخست امسال 54 درصد افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قزوین گفت : از ابتدای امسال تاکنون سه هزار و ۲۱۳ پرونده تخلف صنفی به ارزش ۳۱ میلیارد و ۶۳۸ میلیون و ۱۹۰ میلیون ریال در استان قزوین تشکیل شده است.
   سه میلیون دلار شامل 1.3 دهم درصد از سهم صادرات کشور مختص استان قزوین است و جهت توسعه این امر همراهی همه دستگاه های اجرایی مهم است.
   با حضور امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور یک واحد صنعتی در شهرستان تاکستان به بهره برداری رسید.
   در سال جاری صورت گرفت
   ۱۴۸ فقره درخواست تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت شده که از این تعداد تاکنون سه پرونده به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در استان قزوین پرداخت گردیده است.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین از ثبت ۱۴۸ فقره درخواست تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب خبر داد که از این تعداد تاکنون سه پرونده به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در استان قزوین ...
   رئیس سازمان صمت قزوین گفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان قزوین گفت: تاکنون ۳۵۰ پرونده تخلف در طرح نظارتی بازگشایی مدارس در استان قزوین تشکیل شده است.
   ۶۰ بازرس در قالب ۱۰ تیم در اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس قزوین که توسط سازمان صنعت،معدن و تجارت در حال اجراست، حضور دارند.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت از ثبت نام 886 فقره تسهیلات در سامانه بهین یاب ''رونق تولید'' در سال 97 با 612 مصوبه خبر داد که تاکنون 312 فقره به مبلغ 390 میلیارد تومان در استان قزوین پرداخت شده است.