•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت از ثبت نام 886 فقره تسهیلات در سامانه بهین یاب ''رونق تولید'' در سال 97 با 612 مصوبه خبر داد که تاکنون 312 فقره به مبلغ 390 میلیارد تومان در استان قزوین پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: با صدور ۱۷۰۰ فقره مجوز تاسیس تاکنون با ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری صنعتی زمینه اشتغال ۱۶۰ هزار نفر در صنعت فراهم شده است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: با صدور ۱۷۰۰ فقره مجوز تاسیس تاکنون با ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری صنعتی زمینه اشتغال ۱۶۰ هزار نفر در صنعت فراهم شده است.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین؛ از آغاز اجرای طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از تاریخ 17 شهریور ماه در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از برپایی نمایشگاه ویژه بازگشایی مدارس در قزوین از22 شهریورماه امسال خبر داد.
   معاون امور سرمایه ‌گذاری و برنامه ‌ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از سال ۹۵ تاکنون مشکلات ۷۲۰ واحد تولیدی و صنعتی استان در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید قزوین بررسی شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت قزوین گفت: تسریع در روند رسیدگی به مسایل و درخواست ها ی ارباب رجوع در سال رونق تولید از اهداف مهم جلسات ملاقات عمومی می باشد .
   به مناسبت سومین روز از هفته دولت:
   در سومین روز از هفته دولت یک واحد صنایع تبدیلی در شهرستان آوج به بهره برداری رسید
   همزمان با آغاز هفته دولت در قزوین انجام شد:
   در نخستین روز از آغاز هفته دولت و با حضورجمعی از مسئولین استانی و شهرستانی استان قزوین دو طرح صنعتی در شهرک صنعتی کاسپین ۲ واقع در شهرستان آبیک به بهره برداری رسید.
   با حضور مدیران ارشد دولتی و بخش خصوصی ؛
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قزوین گفت: 8 پروژه صنعتی و تولیدی در ایام هفته دولت در استان قزوین با حضور مدیران و مسئولان ارشد بخش دولتی و خصوصی افتتاح می شود.