•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   هفت هزار و ۲۰۰ فقره بازرسی از اصناف شهرستان البرز در سال گذشته انجام شد که منجر به تشکیل ۷۵۰ پرونده تخلف صنفی و معرفی به تعزیرات حکومتی شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت در شورای معادن استان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین نیز در این نشست گفت: هم اکنون ۲۰۰ معدن مورد بهره برداری و حدود ۳۰۰ معدن اکتشافی در سطح استان قزوین به ثبت رسیده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای سال گذشته تا امروز ۳۴ میلیارد تومان تسهیلات بازسازی و نوسازی به واحدهای صنعتی، تولیدی و اصناف در شهرستان البرز پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: هم اکنون ۱۸ کشور خارجی بیش از یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون دلار در قزوین سرمایه گذاری کرده اند و آماده پذیرش سرمایه گذاران فرانسوی هستیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت 285 فقره تسهیلات به مبلغ 368 میلیارد تومان در این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از پرداخت ۲۸۵ فقره تسهیلات به مبلغ ۳۶۸ میلیارد تومان در این استان خبرداد.
   رئیس سازمان صمت استان قزوین گفت: هم اکنون بیش از ۸ هزار بافنده فرش دستباف در استان مشغول فعالیت هستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین از اجرای ۱۱ طرح بزرگ صنعتی در استان خبر داد که مهم‌ترین آن صنایع معدن مس طارم با ۹۸ درصد پیشرفت فیزیکی است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با ایجاد بسترهای مهم زیربنایی و حمایت های لازم در استان قزوین ۶۳۰ میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی محقق شده است.
   رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت قزوین :
   رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت قزوین گفت : معادن استان قزوین سالیانه دارای ظرفیت پنج میلیون تن استخراج انواع مواد معدنی هستند.