•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس هیات عامل صندوق توسعه ملی در قزوین:
   در راستای حمایت از تولیدات داخلی رییس هیات‌عامل صندوق توسعه ملی به همراه استاندار و ریس سازمان صمت استان قزوین از واحد صنعتی در شهرک صنعتی کاسپین بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون۸۴ هزار بازرسی از واحدهای صنفی صورت گرفته که منجر به تشکیل پنج هزار پرونده تخلفاتی شده است.
   رییس سازمان صنعت قزوین:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: قزوین در حوزه صنایع مرتبط با نساجی از قدمت و شهرت بالایی برخوردار است و امیدواریم با همت صاحبان این صنعت بتواند جایگاه طلایی خود را در این بخش دوباره بدست ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: ارتباط صنعت و دانشگاه می تواند ضمن گره گشایی از مشکلات بخش تولید به رونق اقتصادی و اشتغال کشور کمک موثری کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری بیش از ۵۵۴ میلیارد ریال تسهیلات برای نوسازی و بازسازی واحدهای تولیدی به صنعتگران استان پرداخت شده است.
   درشورای معادن استان قزوین صورت گرفت؛
   پنجمین جلسه شورای معادن استان به ریاست زاهدی استاندار قزوین و رئیس شورای معادن استان و با حضور زرآبادی "نماینده محترم مردم قزوین ،البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی " و پرزحمت رئیس سازمان ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: طی مراسمی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما سه واحد تولیدی استان قزوین به عنوان صادرکننده نمونه ملی سال 97 معرفی شدند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: از 540 کارت بازرگانی استان، 140 مورد غیر فعال بوده و در مرحله تعلیق یا ابطال قرار دارند.
   رییس سازمان صنعت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در سال جاری 301 درخواست واحد صنعتی برای دریافت تسهیلات رونق تولید در قزوین ثبت شده که تاکنون به 15 مورد مبلغ 277 میلیارد ریال پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: در شش ماه سال جاری، صادرات استان قزوین از لحاظ وزنی ۱۸ درصد افزایش یافته است.
Page created in 1.8509421348572 seconds.
memoryUsage : 29264Kb