•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد :
   رییس سازمان صنعت‌،‌ معدن و تجارت قم گفت: بر اساس راهبرد تعیین‌شده برای صنعت استان درسال جهش تولید، 50 هزار دستگاه انواع موتورسیکلت در سال جاری در قم تولید خواهد شد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از انجام ۳۳ هزار و ۶۴۷ بازرسی از واحدهای اقتصادی قم طی پنج ماهه نخست امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم :
   رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت:‌ با توجه به شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت نکات بهداشتی در هنگام تهیه محصولات،‌ فروش غیرحضوری و اینترنتی کالا در قم به‌سرعت رو به ...
   رییس سازمان صنعت قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: در راستای جهش تولید برای تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام صنعتی، صدور پروانه بهره‌برداری معادن و پروانه‌های صنفی طی سال جاری در استان، بیش از هفت هزار و ۵۵۰ میلیارد ...
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در سال جهش تولید به دنبال رونق هرچه بیشتر در بخش برداشت و فرآوری مواد معدنی قم هستیم و در همین رابطه اکتشاف مواد فلزی از معادن استان افزایش می‌یابد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: با توجه به افزایش مصرف ماسک در قم طی روزهای گذشته، در تولید و توزیع ماسک دارای شرایط خوب و مطلوبی هستیم.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم با اشاره به این‌که فعالیت‌های تجاری در قم جریان دارد،‌ گفت: صادرات کالاهای تولیدشده در قم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به بازار کشورهای هدف انجام می‌شود.
   همزمان با هفته دولت؛
   همزمان با هفته دولت ۳۲ پروژه صنعتی با سرمایه‌گذاری ۲ هزار و ۷۲۳ میلیارد ریال و اشتغال ۸۴۵ نفر در استان قم به بهره‌برداری رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت:‌ 32 واحد صنعتی به مناسبت هفته دولت با سرمایه گذاری 2732 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 845 نفر به‌ صورت مستقیم به بهره‌برداری خواهد رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت قم گفت: ایجاد و توسعه سطح فعالیت واحدهای صنعتی تکمیل کننده زنجیره تولید از جمله مهمترین اولویت‌های بخش صنعت استان است.