•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: به ‌منظور عملیاتی ساختن راهبرد جهش تولید از ابتدای امسال تاکنون ۷۹۰ فقره جواز تاسیس ایجادی در استان صادر شده‌است.
   معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، گفت:‌ از ابتدای سالجاری تا پایان مهرماه ۴۲هزار و ۸۳۰ مورد بازرسی از واحدهای اقتصادی فعال استان صورت گرفت.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم میزان صادرات استان را به ارزش ۱۰۴ میلیون دلار و وزن ۹۲ هزار تن در هفت ماه گذشته دانست.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، گفت: ۹۰۰ دستگاه انواع وسایل نقلیه همچون مینی بوس و اتوبوس طی سال‌جاری در استان تولید و به بازار مصرف عرضه می‌شود.
   با هدف رفع موانع تولید؛
   طی مراسمی با حضور استاندار و مدیران اقتصادی قم، مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری استان قم افتتاح شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: به‌منظور پایش مستمر وضعیت بازار، از ابتدای سال‌جاری تا پایان شهریورماه ۳۸ هزار و ۲۶۴ مورد بازرسی از اصناف استان انجام شد.
   رییس سازمان صمت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: هم راستا با راهبرد جهش تولید از ابتدای سال جاری تاکنون ۶هزار و ۸۷۲ فرصت شغلی جدید در بخش‌های صنعت، معدن و تجارت این استان ایجادشده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، توسعه و احیای واحدهای تولیدی قم را از اولویتها دانست و گفت: در این راستا 65 پروژه نیمه تمام راه‌اندازی شد که برای ۲ هزار و ۳۱۷ نفر ظرفیت اشتغال مستقیم به وجود آورد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم طی گفتگویی در مورد احیا و بازسازی واحدهای فرسوده قم گفت: در زمینه نوسازی و بهسازی واحدهای تولیدی فرسوده استان اقدامات خوبی صورت گرفته است، به طوری که ۱۷ واحد تولیدی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم، بیان کرد: درتوسعه صادرات غیر نفتی به رغم این که در زمینه داخلی سازی و صرفه‌جویی ارزی اقدامات خوبی صورت گرفته، تلاش میکنیم در زمینه صادرات کالاهای غیر نفتی هم ...