•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: توزیع کالاهای اساسی باقیمت مصوب به‌منظور تنظیم بازار استان و تعادل بخشی به عرضه و تقاضای این کالاها در جریان است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت قم خبر داد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از پیگیری و اجرای برنامه های تنظیم بازار استان بویژه در حوزه اقلام اساسی، متناظر با سیاست های دولت خبر داد.

   رئیس سازمان صمت قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در حال حاضر ۹۸ معدن با سرمایه‌گذاری بیش از یک هزار و ۶۵ میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای یک هزار و ۲۹۴ نفر در استان قم فعال است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن وتجارت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: تلاش داریم تمام واحدهای تولیدی را که از ماهیت صنفی خارج و به شکل صنعتی درآمده را به‌سرعت به شهرک‌های صنعتی منتقل کنیم.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در پنجمین جلسه تنظیم بازار استان در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری با بیان اینکه درخصوص استفاده از ژل ضدعفونی و دستکش مشکلی در استان نداریم، اظهار داشت: ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت‌، معدن و تجارت قم گفت: درفروردین‌ماه سال جاری، ۷۸ فقره مجوز فعالیت صنفی در رسته‌های تولیدی و فنی و همچنین توزیعی و خدماتی با اشتغالزایی برای ۱۹۵ تن در قم صادر شد.
   رییس سازمان صمت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: تنها در فروردین‌ماه سال جاری، ۲۸۹ فرصت شغلی جدید با سرمایه‌گذاری یک هزار و ۵۳۹ میلیارد ریال در بخش صنعت استان ایجاد شد.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از توزیع 1700تن و 800 برنج و شکر ویژه طرح ضیافت ماه مبارک رمضان در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به برنامه‌های استان در ارتباط با افزایش حجم و ارزش محصولات صادراتی گفت: افزایش صادرات استان به‌ویژه به 15 کشور همسایه و اوراسیا و اعزام و پذیرش ...
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت قم گفت: طرح‌های ایجاد جاده برای دسترسی گردشگری و بهره‌گیری از ظرفیت‌های اقتصادی دریاچه نمک پیگیری می‌شود.