•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای فصل تابستان تاکنون ۱۴ واحد صنعتی راکد و تعطیل قم احیا و به مدار تولید بازگردانده شده‌است.
   رییس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد:
   رییس سازمان توسعه تجارت کشور با بیان اینکه ۴۰ هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه صادرات کشور تخصیص داده شده‌، گفت: این اعتبار در قالب تسهیلات با نرخ ۱۴ و نیم درصد توسط چندین بانک عامل و صندوق توسعه ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: به مناسبت گرامیداشت روز ملی صادرات در استان نیز همایشی جهت تجلیل ازصادرکنندگان برتر با حضور مدیران ملی واستانی وفعالان عرصه صادراتی قم برگزار خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از کسب رتبه برتر توسط این سازمان در ششمین جشنواره کشوری آموزش پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم از اجرای طرح نظارتی ویژه شب یلدا از ۲۴ آذر ماه تا پایان فصل پاییز خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با اشاره به روند روبه رشد داخلی سازی قطعات استراتژیک صنعتی در استان گفت: نهضت داخلی سازی قطعات مورد نیاز و اساسی صنعت درقم روند مطلوبی به خود گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم،‌ تعامل شکل گرفته میان مراکز علمی و صنعتی استان را بی نظیر دانست و گفت: قرارداد 25طرح مورد نیاز صنعت استان میان دانشگاه‌های مادر قم و واحدهای صنعتی امضا شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از فعال شدن ۱۰ معدن استان که در سال ۹۷ غیرفعال شده بود خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: واحدهای تولیدی پرخطر به خصوص واحدهای شیمیایی را در استان شناسایی کردیم و نظارت بر این واحدها را تشدید کردیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در خصوص روند جذب سرمایه گذاری در استان بیان کرد: در 6 ماه نخست سال جاری 421 فقره درخواست احداث واحد تولیدی با سرمایه گذاری یک هزار و 991 ریال و پیش بینی اشتغال 7 ...