•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت قم گفت:بیش از ۳هزار و ۶۰۰ انبار کالا شامل ۲۵گروه کالای اساسی و سایر کالا‌ها در سامانه جامع انبار‌های استان قم ثبت شده است.
   در هم اندیشی روساء و نواب اتحادیه های صنفی قم بررسی شد؛
   نشست هم اندیشی روساء و نواب اتحادیه های صنفی با دستگاه های مربوطه در خصوص آثار تبعات تحریم های اقتصادی بر بازار و اصناف و ارائه راهکارهای پیشنهادی برگزار شد
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم مشکل تأمین ارز را مهم‌ترین چالش سرمایه‌گذاری در انرژی‌های خورشیدی دانست و گفت: از سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی‌های خورشیدی حمایت ویژه می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: به منظور نمایش توانمندی های داخلی در مقابل تحریم اقتصادی دشمنان و بی اثر کردن آن، 13 طرح صنعتی به مناسبت یوم الله سیزدهم آبان، روز مبارزه با استکبار، در شهرک ...
   رئیس سازمان صمت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ثبت مستمر اطلاعات ورود و خروج کالا در انبارهای استان الزامی است و با متخلفان در این زمینه برخورد قانونی لازم صورت می گیرد.
   در نیمه نخست سال97 صورت گرفت؛
   محمود سیجانی در آستانه روز ملی صادرات در گفتگو با خبرنگاران گفت: 96 هزار تن کالا از استان قم در شش ماهه اول سال جاری به ارزش 113میلیون دلار صادر شده که نسبت به سال گذشته رشد 20 درصدی را نشان می دهد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم گفت : امسال صاحبان 10 طرح صنعتی از بانک های عامل استان 300 میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت در قالب رونق تولید دریافت کردند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: صادرات در این استان از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته 21.9 درصد افزایش داشته است.
   رئیس سازمان صمت استان قم خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت قم گفت: 3500مورد گزارش مردمی در سامانه 124ثبت شده است که نشان دهنده اعتماد مردم به بارزسان سازمان است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم با اشاره کشف کالاهایی به ارزش 380میلیارد ریال در استان قم اعلام کرد : در راستای طرح تشدید مبارزه با احتکار و اختفاء طی گشت های مشترک و بازرسی های بعمل آمده ...