•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از پایش ۲ هزار واحد صنعتی با هدف شناسایی مشکلات واحدهای تولیدی استان در سال جاری خبر داد و گفت: مشکل بازار فروش عمده مشکل واحدهای تولیدی استان است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از پرداخت تسهیلات رونق تولید به ۳۰۰ واحد صنعتی و کشاورزی خبر داد و گفت: درمجموع تاکنون ۲ هزار و ۳۸۷ میلیارد و ۱۳۳ میلیون ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت‌ شده ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: تدبیر و حمایت های دولتی درکنار هم افزایی دستگاه های اجرایی با بخش خصوصی باعث شد، واحد صنعتی فولاد غرب آسیا درقم با پشت سر گذاشتن برخی از مشکلات به سمت تولید 30 ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت: حوزه انبارها و نگهداری کالا در استان قم با استفاده ازسامانه ای جامع و یکپارچه ساماندهی می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از 961 واحد تولیدی قم که تقاضای دریافت تسهیلات رونق تولید را داشته‌ اند، تاکنون 268 واحد تولیدی در بخش صنعت و کشاورزی تسهیلات دریافت کرده اند.
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اعطای تسهیلات رونق تولید به 106 واحد صنعتی کوچک و متوسط در استان قم خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم گفت: بیش از 2 هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به بخش صنعت و کشاورزی استان پرداخت شده است که از این تعداد 113 پرونده به ارزش یک هزار و 646 میلیارد ریال ...
   جشن افزایش تولید مجتمع فولاد غرب آسیا به 20 هزار تن در ماه با حضور رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت ، استاندار قم و مدیران اجرایی در این مجتمع برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در بازدید از واحدهای صنعتی این استان گفت : بررسی و شناخت موانع و مشکلات این واحدها و تلاش برای حل آنها از اهداف مهم بازدیدهای میدانی از واحدهای صنعتی است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت : تاکنون 927 واحد تولیدی در سایت بهین‌یاب ثبت‌نام نموده اند که از این تعداد 85 واحد تولیدی 855میلیارد ریال در بخش صنعت و 152میلیارد ریال در بخش کشاورزی تسهیلات ...