•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس اداره معادن سازمان صمت قم تشریح کرد:
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم برای بخش معدن خود در جهت تحقق شعار جهش تولید در سال جاری برنامه هایی از جمله احیا و توسعه معادن کوچک مقیاس، واگذاری معادن بدون بهره بردار، اکتشافات فلزی استان، ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم:‌
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: از اول تا هفدهم اردیبهشت‌ماه جاری، ۳۴۰ پرونده تخلف در طرح نظارتی ماه مبارک رمضان بازار قم توسط بازرسان این سازمان و اتاق اصناف استان تشکیل شد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت:‌ رونق یافتن فعالیت واحدهای صنعتی قم درشرایط ویژه به وجود آمده در اثر شیوع ویروس کرونا،‌ نیازمند اجرای سیاست‌های حمایتی از سوی دستگاه‌های مختلف به‌خصوص در حوزه ...
   رئیس اداره Hsee سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس اداره HSEE سازمان صمت استان قم در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرد: همزمان با قرار گرفتن در هفته کارگر از 10 واحد صنعتی برتر استان در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های وزارت بهداشت تقدیر ...
   رئیس سازمان صمت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در سال گذشته ۲۴ واحد صنعتی با اشتغال جدید ۲۴۶ نفر و ۱۰ واحد معدنی با اشتغال ۸۰ نفر در این استان احیا شدند.
   رییس سازمان صمت قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در مجموع ۶۸۲ فقره کارت بازرگانی در قم وجود دارد که نشان دهنده ظرفیت بالای اقتصاد استان است.
   رییس سازمان صمت استان قم اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم در جلسه هماهنگی ستاد کرونا سازمان صمت قم که با حضور معاونین و مدیران ستادی هر هفته برگزارمیگردد، گفت: برای تامین نیازمندیهای مردم به کالاهای اساسی از جمله شکر، ...
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با اشاره به تشدید نظارت‌ بر اصناف همزمان با ماه رمضان در قم، افزود: برای جلوگیری از افزایش قیمت کالا از اول اردیبهشت طرح نظارتی آغاز شد.
   معاون نظارت بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهر از آغازطرح تشدید نظارت و بازرسی بر بازار ویژه ماه مبارک رمضان در سراسر استان خبرداد.
   رئیس سازمان صمت قم اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: در ۲ ماه اخیر ۱۳ هزار و ۲۱۲ مورد بازرسی از بنگاه‌های اقتصادی قم انجام شده است که باعث تشکیل ۶۳۰ پرونده شد.