•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرگانی داخلی و توسعه تجارت سازمان صمت استان قم خبر داد:
   معاون بازرگانی داخلی و توسعه تجارت سازمان صمت قم گفت: میزان سهمیه کالاهای اساسی ماه مبارک رمضان در استان قم مشخص شده که توسط اداره کل غله و شرکت پشتیبانی امور دام توزیع می‌شود.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: با پیگیری‌های لازم در حوزه رفع موانع تولید، روزانه بیش از ۱۷۰ هزار ماسک در قم تولید می‌شود.
   رییس سازمان صمت استان قم:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: به منظور کنترل توزیع به هنگام محصولات و جلوگیری از عرضه کالاها با قیمت نامتعارف، نظارت بر بازار قم در آستانه ورود به ماه مبارک رمضان توسط بازرسان این سازمان و ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: در راستای راهبرد جهش تولید و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، طی سال‌جاری ۱۸۰ واحد صنعتی در قم تکمیل و راه‌اندازی می‌شود.
   رییس سازمان صمت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: با اقدامات صورت گرفته درسال گذشته برای فعال کردن واحدهای راکد صنعتی در قم،‌ ۲۴ واحد با اشتغالزایی برای ۲۴۰ نفر، تولید خود را از سر گرفت.

   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صمت قم در حاشیه جلسه ستاد استانی پیشگیری و پاسخ به عملیات بحران از تمدید تعطیلی واحدهای صنفی در قم تا ۲۰ فروردین‌ماه ۹۹ خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: ۱۲۸ واحد تجاری غیرضروری متخلف در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی پلمپ شد.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ۶۰ واحد صنفی متخلف در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی در قم شناسایی و پلمپ شدند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اختصاص ۴۷۰ هزار ماسک به این استان توسط وزارت صمت از محل واردات خبر داد و گفت در مرحله اول تعداد ۱۹۲هزار ماسک سه لایه و ۵۵ هزار N95 جهت توزیع رایگان دراختیار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: با توجه به اهمیت مقابله با کروناویروس، واحدهای تجاری قم که فعالیت خود را تا ۱۵ فروردین تعطیل نکنند، پلمپ خواهند شد.