•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در اطلاعیه ای اعلام کرد: دستور تعطیلی به تمام پاساژها، مراکز تجاری و فروشگاه‌های قم ابلاغ شده‌است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از اجرایی شدن طرح فروش اینترنتی کالاهای موردنیاز مردم تحت عنوان طرح همدلی مردم و اصناف در قم خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: با تقویت زیرساختهای اقتصاد مقاومتی،جهش تولید دست‌یافتنی می‌شود.
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به آغاز توزیع میوه نوروزی در ۳۰ نقطه شهر قم از امروز، گفت: امسال میوه تنظیم بازار نوروزی به دلیل جلوگیری از گسترش شیوع کرونا ویروس و تردد ومانندن در ...
   مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قم خبر داد:
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم گفت: اقساط اسفند ماه سال جاری تا اردیبهشت ماه سال۹۹ واحدهای تولیدی مستقر در شهرکهای صنعتی را بدون هیچ گونه تعدیلی به انتهای اقساط آنها منتقل می شود.
   رییس سازمان صمت استان قم اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: به‌منظور تامین محصولات موردنیاز شهروندان در مقابله با ویروس کرونا،‌ خط تولید ماسک N95 با تولید روزانه ۳۰۰۰ عدد در روز و با اشتغالزایی ۱۰ نفر مورد بهره برداری ...
   رییس سازمان صمت استان قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان قم گفت: با اقدام‌های انجام شده در حوزه تنظیم بازار و تدارک محصولات ضروری، کالاهای اساسی مورد نیاز شب عید مردم در استان تامین شده است.
   رییس سازمان صمت قم:
   رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت:‌ به‌منظور افزایش حجم تولید مواد و لوازم بهداشتی در سطح استان، قابلیت برخی صنایع شیمیایی فعال در قم برای تولید مواد ضدعفونی به کار گرفته می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم از تشکیل 34پرونده گران فروشی به ارزش 260میلیارد تومان در قم خبر داد و گفت: این پرونده ها به تفکیک در زمینه های احتکار یک پرونده، گرانفروشی 34 پرونده، عدم رعایت ...
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به انجام ۸۵ هزار و ۹۹۱ بازرسی از ابتدای سال تاکنون در سطح استان گفت: از این تعداد بازرسی ۹ هزار و ۹۷۶ مورد ثبت تخلف شده است.