•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   ​همزمان با حضور صالح نیا معاون وزیر صمت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، طرح توسعه شهرک صنعتی شکوهیه استان قم عملیاتی شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم اعلام کرد: طی مذاکرات انجام گرفته با یکی از هلدینگ های بزرگ فعال در حوزه گچ و آهک، دومین واحد کربنات کلسیم کشور در استان قم راه اندازی می شود.
   سیجانی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به گام های برداشته در مسیر رونق تولید در سطح استان قم، گفت: در یک سال گدشته و علیرغم همه مشکلات، شاهد احیای 27 واحد صنعتی بودیم که مجددا وارد چرخه ...
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه 12 هزار و 540 مورد بازرسی از اصناف توسط بازرسان این سازمان در سطح استان انجام گرفت.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم گفت : طرحهای با پیشرفت بالای 60 درصد در اولویت راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌تمام استانی قرار دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم اعلام کرد : مرحله نخست طرح تاپ با هدف استفاده از توانمندی های نیروهای نخبه، در حوزه کلیه بنگاه های اقتصادی استان اجرا می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: سال گذشته 290 میلیون و 584 هزار دلار کالا از این استان صادر شد که نسبت به سال 96 ، 0.2 درصد افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم، اعلام کرد : با توجه به افزایش تقاضای مردم برای تامین برخی از کالا های اساسی و به منظور توزیع گسترده این کالاها جهت تنظیم بازار ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم میزان صادرات کالا از استان قم در سال 97 را 290 میلیون دلار اعلام کرد و گفت: صادرات استان بر اساس میزان مبدا تولید رقمی بالغ بر 245 هزار تن و به ارزش 290 ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم از پرداخت 11160 میلیارد ریال تسهیلات به رونق تولید در قم خبر داد گفت این مبلغ به 1160 واحد تولدی در بخش های صنعت .کشاورزی وگردشگری به صورت تجمیعی پرداخت شده ...