•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مدیر عامل بانک صنعت ومعدن کشوردر سفر به قم خبر داد
   مدیر عامل بانک صنعت و معدن کشور از پیش بینی و تخصیص دو هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحد‌های تولیدی استان قم خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان :
   رئیس سازمان صنعت‌، معدن و تجارت قم گفت:‌ برای گسترش حجم صادرات استان، بازارهای جدید برای عرضه کالاهای تولیدشده در قم هدف‌گذاری شده که ازجمله آن حضور پررنگ‌تر در بازار بزرگ کشور پاکستان است.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت:‌ سلامت شهروندان خط قرمز سازمان صنعت است و به هیچ‌یک از صنایع آلاینده متقاضی فعالیت در قم مجوزهای لازم داده نمی‌شود.
   طی 4 ماهه ابتدای سال محقق شد
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه ۸۲ هزار تن کالا به ارزش ۸۵ میلیون دلار از قم صادرشده است.

   معاون امور بازرگانی سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت استان خبر داد :
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: روزانه به‌طور میانگین حدود ۲۰ الی ۳۰ تن گوشت مرغ برای مصرف خانوار در سطح فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان به قیمت مصوب ۱۲ هزار و ۹۰۰ ...
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت قم
   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت استان قم رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در جلسه کارگروه تنظیم بازارگفت: با همکاری دستگاه های اجرایی استان، راهبرد فرهنگ سازی مصرف کالای ایرانی با ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ۱۰ طرح تولیدی با اعتباری بالغ ‌بر ۶۰ میلیارد و ۶۰ میلیون تومان و ایجاد اشتغال برای ۳۳۷ تن در این استان تکمیل می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: برای مقابله با تحریم ظالمانه دشمنان در بخش صنایع خودروسازی، قطعه سازان استان آماده داخلی سازی تجهیزات مورد نیاز این صنعت هستند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با اشاره به هدفگذاری سال ۹۸ استان در رابطه با پرداخت تسهیلات رونق تولید گفت: امسال برای پرداخت یکهزار و ۱۰۷ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید برنامه ریزی شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با بیان اینکه واحدهای صنفی فاقد مجوز بسیاری از تخلف های این حوزه را به خود اختصاص داده اند گفت: ساماندهی این اصناف در دستور کار قرار گرفته است و باید در اسرع وقت ...