•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم گفت : امسال صاحبان 10 طرح صنعتی از بانک های عامل استان 300 میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت در قالب رونق تولید دریافت کردند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: صادرات در این استان از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه نسبت به مدت مشابه سال گذشته 21.9 درصد افزایش داشته است.
   رئیس سازمان صمت استان قم خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت قم گفت: 3500مورد گزارش مردمی در سامانه 124ثبت شده است که نشان دهنده اعتماد مردم به بارزسان سازمان است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم با اشاره کشف کالاهایی به ارزش 380میلیارد ریال در استان قم اعلام کرد : در راستای طرح تشدید مبارزه با احتکار و اختفاء طی گشت های مشترک و بازرسی های بعمل آمده ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: صادرات کالاهای تولیدی از این استان طی پنج ماهه گذشته به 97 میلیون دلار رسید.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم از کشف 2 هزار و 400 حلقه لاستیک احتکار شده در این استان خبر داد و گفت: این درحالی است که قم با کمبود لاستیک مواجه است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم اعلام کرد : نمایشگاه پائیزه ویژه ایام بازگشایی مدارس با هدف تامین کالا و تنظیم بازار ایام بازگشایی مدارس از 19 لغایت 25 شهریورماه از ساعت 15 الی ساعت 22 با ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گفت: در سال جاری رقم تسهیلات رونق تولید در قم به 900 میلیارد تومان رسیده است.
   مهلت ثبت نام مصرف کنندگان فولادی در سامانه بهین یاب تا بیستم شهریور ماه می باشد و پس از آن تاریخ ، صرفا لیست های سامانه بهین یاب ملاک عمل می باشد.
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت قم، درمراسم افتتاح طرح های صنعتی به مناسبت هفته دولت که با حصور معاون رییس جمهور ورییس بنیاد شهید انجام شد با اشاره به بازگشایی سامانه بهین یاب و آغاز ثبت نام از ...