•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم عنوان کرد : 
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم با بیان اینکه واحدهای بدون مجوز عامل اصلی بروز تخلف در بخش اصناف هستند و در این زمینه کارگروهی با مشارکت فرمانداری و اداره کل اماکن نیروی انتظامی تشکیل شده است گفت: ...
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد ماه 18 هزار و 310 مورد بازرسی از اصناف توسط بازرسان این سازمان در سطح استان انجام گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد ماه 18 هزار و 310 مورد بازرسی از اصناف توسط بازرسان این سازمان در سطح استان انجام گرفت.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم ، گفت : بر اساس برنامه های رونق تولید سال 98 این سازمان ، 10 پروانه اکتشاف معادن فلزی شامل طلا ، مس و آهن در استان تا پایان سال صادر خواهد شد .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان قم گفت : بر اساس برنامه های رونق تولید سال 98 این سازمان ، 10 پروانه اکتشاف معادن فلزی شامل طلا ، مس و آهن در استان تا پایان سال صادر خواهد شد
   ​همزمان با حضور صالح نیا معاون وزیر صمت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، طرح توسعه شهرک صنعتی شکوهیه استان قم عملیاتی شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم اعلام کرد: طی مذاکرات انجام گرفته با یکی از هلدینگ های بزرگ فعال در حوزه گچ و آهک، دومین واحد کربنات کلسیم کشور در استان قم راه اندازی می شود.
   سیجانی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم با اشاره به گام های برداشته در مسیر رونق تولید در سطح استان قم، گفت: در یک سال گدشته و علیرغم همه مشکلات، شاهد احیای 27 واحد صنعتی بودیم که مجددا وارد چرخه ...
   رئیس سازمان صمت قم خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت ماه 12 هزار و 540 مورد بازرسی از اصناف توسط بازرسان این سازمان در سطح استان انجام گرفت.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم گفت : طرحهای با پیشرفت بالای 60 درصد در اولویت راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌تمام استانی قرار دارد.