•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم عنوان کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: این استان از ظرفیت های ممتازی برای تبدیل شدن به کانون تجارت کشور برخوردار است که می تواند برای هر سرمایه گذاری جذاب باشد
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم خبر داد
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم در پنجاهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم گفت : 80 درصد سهمیه تسهیلات رونق تولید محقق شده است .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم در هشتمین جلسه کارگروه توسعه صادرات استان قم گفت : صادرات استان در 11 ماهه سالجاری 171 هزار تن کالا بوده است که نسبت به سال قبل 14.5 درصد رشد را نشان میدهد .
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: نوسازی تجهیزات و ماشین آلات واحدهای صنعتی موجب رونق تولید و افزایش سطح اشتغال استان خواهد شد.
   معاون بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم از انجام بیش از 52 هزار بازرسی از بنگاه های اقتصادی این استان در ۱۱ ماهه ابتدایی امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت عنوان کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: شورابه های دریاچه های نمک مهمترین ظرفیت های معدنی استان قم است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت قم :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: در سال جاری، 2 هزار و 950 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید در بخش های صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و گردشگری پرداخت شده است که استان قم رتبه هفتم را در ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گفت : از ابتدای طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان قم 41 جلسه اصلی و 60 کمیته فرعی در استان برگزار شده است که منجر به تصویب 400 مصوبه شده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خبر داد:
   محمود سیجانی گفت: 2000 میلیارد ریال تسهیلات از ابتدای طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان قم بصورت تجمیعی به واحد های تولیدی و خدماتی پرداخت شده است.
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قم گفت: عملکرد سازمان صنعت ،معدن و تجارت در وصول حقوق دولتی معادن ، در هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، 125 درصد رشد داشته است