•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت کردستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان در مراسم روز ملی صادرات وتجلیل از صادرکنندگان برتر استان بر عزم جدی برای حمایت از رونق وافزایش تولید در کردستان تاکید کرد وگفت‌‌: این سازمان برای رونق تولید در ...
   مدیرکل دفتر توسعه صادرات سازمان توسعه تجارت ایران
   مدیر کل دفتر توسعه صادرات ومحصولات صنعتی ومعدنی سازمان توسعه تجارت ایران ، رشد صادرات استان کردستان در هفت ماهه نخست سالجاری را بیش از میانگین کشوری اعلام کرد.
   رییس نظارت سازمان صنعت کردستان:
   از 12 آبان ماه لغایت 18 آبان سال جاری از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 45 مورد گزارش مردمی دریافت و از این تعداد16 مورد تخلف احراز و در این زمینه پرونده تشکیل و به ...
   در استان کردستان برگزار شد؛
   کارگاه آموزشی پدافند غیر عامل در حوزه اصناف و بازاریان با حضور روسای اتحادیه های صنفی و هیات رئیسه اتاق اصناف شهرستان سنندج برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان از مطالعات اکتشافی در ۴۳ درصد پهنه های استان برای یافتن نقاط و معادن امید بخش در استان خبر داد.
   معاون امور معادن سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان از معرفی ۱۰ محدوده امید بخش طلا در شهرستان سقز پس از اتمام مطالعات ژئوفیزیک هوایی خبر داد.
   از 28مهر لغایت 4آبان صورت گرفت؛
   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان‌گفت: از 28مهر ماه لغایت 4آبان ماه سال جاری در مجموع یک هزار و 987مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در جلسه ای که با حضور نمایندگان سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) برای شناسایی ظرفیت های سرمایه گذاری استان برگزار شد، گفت: هدف از سفر هیات اعزامی ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: ۶۷ هزار واحد صنفی در قالب ۱۳۵ اتحادیه و ۱۰ اتاق اصناف در استان کردستان فعالیت می‌کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از برگزاری ۱۴۵ جلسه کارگروه اصلی وکمیته های کارشناسی تسهیل ورفع موانع تولید با هزار و۵۰ مصوبه خبر داد.
Page created in 1.8381910324097 seconds.
memoryUsage : 29414Kb