•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور رئیس و معاونین اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی کردستان در سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان، تفاهم نامه دفتر ارتباط با استاندارد در این سازمان منعقد گردید.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان از عرضه میوه شب عید از ۲۵ اسفند خبرداد و تاکید کرد مردم از بابت تامین کالاهای اساسی نگران نباشند.
   رییس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستانخبر داد:
   رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از یکم بهمن ماه لغایت 17 اسفند ماه سال جاری در مجموع 15 هزار و 861 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن تجارت کردستان با بیان اینکه از سال 92 به بعد برای اولین بار و به عنوان اولین استان در کشور پایش وضع موجود در حوزه واحدهای صنعتی در استان انجام شد گفت: وضعیت فعالیت ...
   رییس نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز 98 (یکم بهمن ماه لغایت 29 بهمن ماه سال جاری) در بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان تعداد 4 هزارو 704 مورد تخلف کشف گردید که در این ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان بر ضرورت تعریف صنایع پیشران متناسب با مزیت های استان تاکید کرد وگفت: مجموع اشتغال موجود بخش صنعت استان ۱۱ هزار نفر است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از تلاش برای ایجاد اطلس معادن استان برای حضور جدی سرمایه گذاران به این عرصه خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان از تخصیص ۱۰ میلیارد تومان یارانه سود تسهیلات بانکی به واحدهای صنعتی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کردستان از تولید 21 درصد لاستیک مورد نیازخودروهای سبک کشور در کارخانه لاستیک بارز کردستان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت : در حوزه معدن به عنوان یکی از ظرفیت‌های اقتصادی استان کردستان بهترین اقدامی که انجام دادیم شفاف‌سازی بود که با هدف ارتقای سطح رضایت مندی و ایجاد اعتماد و ...