•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   12 پروژه در حوزه صنعت و معدن در استان کرمان افتتاح شد
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: بانک اطلاعاتی معدن استان کرمان طی یک ماه آینده رونمایی خواهد شد که برای نخستین بار چنین کاری در سطح کشور صورت گرفته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کرمان با بیان اینکه مخالف فعالیت معدنی در کوه شاه هستیم، گفت: در این منطقه ذخیره قابل توجهی وجود ندارد و به دنبال راهکار قانونی برای جلوگیری از تخریب کوه هستیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با بیان اینکه پروژه های در حال اجرای استان در حوزه اقتصاد مقاومتی با تکمیل زنجیره ارزش افزوده صنایع معدنی ارتباط دارد ، گفت: 35 هزار میلیارد تومان طرح ...
   رزمابش ایثار بسیجیان کارخانجات استان‌کرمان با هدف اعلام آمادگی کارگران بسیجی برای مقابله با بحران های اقتصادی و حمایت از کالای ایرانی برگزار می شود.
   جلسه کارگروه تعامل فعالیتهای معدنی در عرصه های منابع طبیعی در محل اداره کل منابع طبیعی استان کرمان به منظور بررسی پرونده های معدنی مشکل دار با منابع طبیعی تشکیل شد.
   در بیستمین جشنواره شهید رجایی و در ارزیابی عملکرد از دستگاههای اجرایی استان کرمان ، سازمان صنعت،معدن وتجارت استان به عنوان دستگاه برتر برگزیده این جشنواره معرفی شد
   محمدرضا خواجویی معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان اظهار کرد: برای استان کرمان، پروژه بازسازی و نوسازی اصناف تولیدی حدود ۱۰۱ واحد تولیدی صنفی تعریف شده است.
   رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صمت کرمان مطرح کرد:
   رئیس اداره بازرگانی داخلی سازمان صمت کرمان گفت: سقوط ارزش ریال در مقابل دلار باعث کاهش قیمت تمام شده کالا و ایجاد مزیت رقابتی برای ما شده است تا بازارهای منطقه به دست بیاوریم.
   معاون نظارت و بازرسی صمت شمال استان کرمان از بازرسی ۲۰ هزار واحد صنفی شمال این استان طی هفت ماه امسال خبر داد و گفت: از این تعداد بالغ بر شش هزار واحد صنفی متخلف شناخته شدند.
   معاون صنعت استان کرمان اعلام‌کرد:
   معاون صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به اینکه سیستم بانکی تمایلی به پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی ندارد، گفت: بانک‌ها مکلف به پرداخت تسهیلات هستند.
Page created in 2.1628460884094 seconds.
memoryUsage : 29247Kb