•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   از سوی فعالان صنعتی، معدنی و تجاری کهگیلویه و بویراحمد؛
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد تاکنون هفت کامیون انواع کالای مورد نیاز برای زلزله زدگان کرمانشاه توسط فعالان حوزه صنعت، معدن و تجارت این استان جمع آوری شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۱۰۰ میلیون تن ذخیره قطعی ماده معدنی فسفات در این استان وجود دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اعلام برنامه ریزی 4 ماهه برای ارتقای کیفیت پخت نان در استان، گفت: در شش ماهه نخست امسال از ۲ هزار و ۳۰۰ مورد از واحدهای خبازی در سطح استان ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به طرح کارورزی و فرایند آن گفت :جهت اشتغال کارجویان دانشگاهی، صنعتگران، معدنکاران و اصناف، سامانه کارورزی ویژه ای راه اندازی شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه بسترهای مناسبی برای جذب سرمایه گذاری خارجی در استان وجود دارد گفت: یکی از اولویت های مهم بخش صنعت کهگیلویه و بویراحمد نیز حمایت ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از بازدید از پروژه پتروشیمی دهدشت مطرح کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر لزوم تسریع در تأمین منابع مالی مورد نیاز پتروشیمی دهدشت، گفت: صندوق توسعه ملی و بانک سپه باید برای تأمین مالی و فاینانس پروژه مشارکت کنند.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت به کهگیلویه و بویراحمد انجام شد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد واحدهای تولیدی روغن‌کشی از دانه‌های روغنی ره‌ آوران سازه تاب و تصفیه روغن اکسین فرایند را در گچساران افتتاح کرد.
   در دومین روز هفته دولت انجام شد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین روز از هفته دولت و همزمان با نخستین سفر کاری خود به استان کهگیلویه و بویراحمد از دو طرح توسعه‌ای گیاهان دارویی زردبند و محصولات آرایشی و بهداشتی سینره یاسوج بازدید ...
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت در یاسوج:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به این موضوع که توسعه مشارکت سیاسی به مشارکت در سرمایه‌گذاری کمک می‌کند، گفت: ضرورت نگاهی بهتر و بیشتر به استان‌هایی که محرومیت و محدودیت تاریخی دارند باید در دستور ...
   رییس سازمان صنعت و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد:
   به گفته رییس سازمان صنعت و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد با تکمیل طرح‌های مهم و استراتژیک استان در آینده برای بیش از ۵ هزار نفر اشتغال ایجاد می‌شود.
Page created in 5.3484959602356 seconds.
memoryUsage : 29235Kb