•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت : امسال ۱۳۴ جواز تاسیس صنعتی با حجم سرمایه گذاری بیش از ۲۹ هزار میلیارد ریال صادر شده است.
   در همایش تجلیل از واحدهای صنفی نمونه انجام شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور گرامیداشت روز ملی حمایت از مصرف کننده از ۳۲ واحد صنفی برتر استان تقدیر به عمل آمد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: صادرات غیرنفتی این استان در ۱۱ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 8 درصد افزایش داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت ۹۹میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات رونق تولید به طرح‌ها و واحدهای تولیدی این استان از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
   رییس صنعت ،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت :طرح نظارتی ویژه نوروز 97 از 20بهمن آغاز شده است و تا پایان فروردین ماه ادامه دارد.
   رییس صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد :
   رییس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: صادرات غیرنفتی استان کهگیلویه و بویراحمد در ۱۰ ماهه گذشته از سال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۸ درصد افزایش داشته است.
   در دهه فجر امسال انجام می شود؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: همزمان با دهه فجر ۱۵ واحد صنعتی و معدنی با حجم سرمایه گذاری ۲۶۲ میلیارد ریال در مناطق مختلف این استان به افتتاح و بهره برداری ...
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه وبویراحمد با اعلام اینکه ۸۹ طرح صنعتی از ابتدای امسال برای دریافت تسهیلات رونق تولید ثبت نام کردند، افزود: ۸۶ واحد از آن‌ها به بانک معرفی شدند و به ۱۹ واحد ...
   در ۹ ماهه امسال انجام گرفت؛
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کهگیلویه و بویراحمد از پرداخت ۲۸۷ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به طرح‌ها و واحدهای تولیدی استان در ۹ماهه امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت گفت: از ابتدای امسال تاکنون 34 واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات بازسازی ونوسازی معرفی شده اند.
Page created in 2.1538739204407 seconds.
memoryUsage : 29267Kb