•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درسال۹۷، بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از ۸۵ هزار واحد صنفی توزیعی، تولیدی و بازرسی کردند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۶۸ درصدی صادرات غیرنفتی استان طی ۱۱ ماهه امسال خبرداد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از برپایی نمایشگاه بهاره در یاسوج خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت از راه اندازی میز خدمت الکترونیکی در سازمان صنعت،معدن و تجارت خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 300 تن سیب و 20 تن پرتقال مورد نیاز برای شب عید مردم این استان خریداری و ذخیره سازی شده است.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح سه طرح صنعتی در ششمین روز از دهه فجر ،باحضور استاندار ،نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ،مشاور وزیر صنعت،معدن و ...
   دیودیده مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون و سیصد هزار تن سیمان در استان تولید می شود،که علاوه بر تامین نیاز داخل کشور توانسته نام کهگیلویه و بویراحمد را در ...
   طی ایام دهه فجر صورت می گیرد
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح و کلنگ زنی ۱۴طرح صنعتی و معدنی در ایام دهه فجر با حجم سرمایه گذاری ۴۹۸میلیاردتومان خبر داد .
   دیودیده عنوان کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۰ تن گوشت قرمز منجمد گوسفندی و چهار تن گوشت قرمز گرم گوسفندی از ابتدای سالجاری تا کنون در استان توزیع شده است.
   رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویر احمد :
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از ساماندهی شرکت های بازاریابی شبکه ای در استان خبر داد و گفت:مشاهده فعالیت غیرقانونی و بدون مجوز ،تحت عنوان شرکت بازاریابی شبکه ای بشدت برخورد ...