•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویر احمد :
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از ساماندهی شرکت های بازاریابی شبکه ای در استان خبر داد و گفت:مشاهده فعالیت غیرقانونی و بدون مجوز ،تحت عنوان شرکت بازاریابی شبکه ای بشدت برخورد ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از فعال شدن ۶۰واحد تولیدی ا در سطح کوچک ،متوسط و بزرگ از سال ۱۳۹۴تاکنون خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:
   داریوش دیودیده از هدفگذاری فعال سازی کد ورود و خرید مواد اولیه واحد های تولیدی با مصرف مواد پتروشیمی خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: صدور جواز های تاسیس در شش ماهه 97 در مقایسه با سال گذشته 22 درصد افزایش یافته است.
   معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تشریح و روایت بخشی از دستاوردهای انقلاب اسلامی در این استان به ویژه در بخش نوپای صنعت تاکید‌کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون ۴۲ هزار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهای هر کیلوگرم گوشت بزغاله و بره 540 هزار ریال در این استان تعیین شده و متصدیان واحدهای عرضه گوشت، بالاتر از این قیمت حق فروش ندارند.
   معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت کهگیلویه و بویراحمدگفت: عملکرد سازمان صنعت ،معدن و تجارت در وصول حقوق دولتی معادن ، در هشت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته ، بیش از ۷۰ درصد رشد داشته است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت:از ابتدای سال جاری تاپایان ابان ماه ۵۷ هزار و۹مورد بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی،توزیعی و خدماتی این استان انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت ،استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام‌کرد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمدگفت:کالاهایی‌که ثبت سامانه جامع انبارها نشوند قاچاق یا احتکار محسوب می شوند .
   رئیس سازمان صنعت کهگیلویه و بویراحمداعلام‌کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تعداد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شش ماهه اول سال جاری را ۱۲۸مورد بیان‌کرد.