•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در 3 ماه گذشته انجام گرفت :
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از انجام بیش از ۲۱ هزار مورد بازرسی توسط بازرسان سازمان صمت استان طی 3 ماه ایتدایی سال 98 خبر داد.

   معاون امور صنایع و معادن سازمان صمت ، گفت: عملکرد سازمان صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد در وصول حقوق دولتی معادن ، در سال ۹۷ نسبت به سال ۹۶ ، بیش از ۹۷ درصد رشد داشته است.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت کهگیلویه وبویراحمددرخصوص اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 98 گفت: در اجرای این طرح نظارتی 17 هزار و ششصد وهشتاد وهفت فقره بازرسی توسط بازرسان استان از ئاحدهای صنفی-خدماتی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درسال۹۷، بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از ۸۵ هزار واحد صنفی توزیعی، تولیدی و بازرسی کردند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۶۸ درصدی صادرات غیرنفتی استان طی ۱۱ ماهه امسال خبرداد.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از برپایی نمایشگاه بهاره در یاسوج خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت از راه اندازی میز خدمت الکترونیکی در سازمان صنعت،معدن و تجارت خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: تاکنون 300 تن سیب و 20 تن پرتقال مورد نیاز برای شب عید مردم این استان خریداری و ذخیره سازی شده است.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از افتتاح سه طرح صنعتی در ششمین روز از دهه فجر ،باحضور استاندار ،نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ،مشاور وزیر صنعت،معدن و ...
   دیودیده مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون و سیصد هزار تن سیمان در استان تولید می شود،که علاوه بر تامین نیاز داخل کشور توانسته نام کهگیلویه و بویراحمد را در ...