•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت کهگیلویه و بویراحمداعلام‌کرد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد تعداد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شش ماهه اول سال جاری را ۱۲۸مورد بیان‌کرد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت‌ کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنج واحد تولیدی برای دریافت 120 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید با هدف تثبیت اشتغال و افزایش تولید به بانک های عامل این استان معرفی شدند.
   رئیس سازمان صنعت استان کهگیلویه و بویراحمداعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سپاه در حوزه علمی و تحقیقاتی و پژوهشی به دلیل ارتباط نزدیک با مراکز علمی و تحقیقاتی و پژوهشی می‌تواند یاور صنعت استان باشد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفت ماهه سال جاری 2.5 میلیون دلار کالا از گمرک استان به کشورهای اروپایی و آسیایی صادر شد.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از توزیع ۱۲۳۳تن گوشت و مرغ منجمد از ابتدای سال جاری تاکنون در استان خبر داد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از نظارت جدی بر نحوه فروش‌کالاهای پوشاک گرم و زمستانه خبر داد.
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد به عنوان دستگاه برتر در اعمال قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان شناخته شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با تقدیر از تلاش‌های سپاه فتح برای ثبات بازار گفت: ۴۰۳ طرح صنعتی در استان در دست اجرا است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:بازرسان طرح تشدید در سطح استان در ۱۵ روز گذشته از ۳۲۶۱واحد صنفی تولیدی ، توزیعی و خدماتی بازدید و بازرسی کردند.
   رئیس سازمان صنعت استان کهگیلویه و بویراحمد خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، از تعیین قیمت گوشت قرمز دراستان خبرداد.
Page created in 2.127345085144 seconds.
memoryUsage : 29274Kb