•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   ییس سازمان صمت گلستان ، برنامه های این سازمان در راستای تحقق شعار سال با عنوان جهش تولید را بیان نمود .
   رییس سازمان صمت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : هم اکنون روزانه ۱۹هزار تا 28هزار لیتر موادضدعفونی کننده دست و سطوح در استان تولید می شود .
   رییس سازمان صمت گلستان ضمن حضور در برنامه تلویزیونی بوی بهار ، راهکارهای تحقق شعار سال در حوزه صنعت ، معدن و تجارت استان را بیان کرد .
   رییس سازمان صمت گلستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان گفت : همه واحدهای صنفی استان بجز اصناف تامین کننده اقلام اساسی خانوارها تا ۱۵ فروردین تعطیل خواهند بود .
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت: ۱۶۵ بازرس و ناظر بر بازار شب عید در گلستان نظارت دارند.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت گلستان از پیگیری و هدایت واحدهای صنفی به استفاده از ظرفیت کسب و کارهای مجازی توسط این سازمان خبر داد .
   فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان گرگان در بازدید از نانوایی های سطح شهرستان گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا به همه نانوایی ها هشدارهای لازم داده شد و مقرر شد از تحویل دهنده نان و تحویل گیرنده پول ...
   مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان با اعلام این خبر گفت : در پی شیوع ویروس کرونا در استان و اعلام ستاد استانی مبارزه با بیماری کرونا در خصوص عزم ملی در جهت پیشگری از افزایش شیوع این بیماری، جمعیت هلال ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و توسعه سرمایه‌گذاری صنعتی در مناطق کمتر برخوردار برای اجرای ۳۰ طرح صنعتی در ۱۲ ...
   استاندار گلستان با همراهی رییس دانشگاه علوم پزشکی و مدیر کل صنعت معدن تجارت استان از دو شرکت به بان شیمی و رامین شیمی اشتاد هیرکان به عنوان تولیدکننده مواد ضدعفونی کننده بازدید کرد.