•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور معدنی و اکتشافات سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: با توجه به همزمانی مراحل صدور گواهی کشف نخستین معدن سنگ آهن لرستان با شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، این مجموعه به اسم شهید ...
   همزمان با تشییع پیکر مطهر سپهبد شهید قاسم سلیمانی در تهران ، اصناف و بازاریان در خرم آباد با تعطیل کردن کسب و کار در غم شهادت سردار دلها به سوگ نشستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان از اجرای طرح پویش مردمی" بدون قیمت نخریم"به منظور مقابله با گرانفروشی و تنظیم بازار خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: چهار میلیارد و ۸۴۲ میلیون تومان تسهیلات ارزان قیمت ۹ ماهه امسال به قالیبافان استان پرداخت شد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی شب یلدا، ۴۶۵ فقره پرونده برای اصناف متخلف تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اعلام کرد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان میزان بازرسی های بازار در هشت ماهه امسال را ۷۱ هزار و ۲۲۵ مورد برشمرد و ادامه داد: ‌این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۳ درصد افزایش داشته و ...
   رئیس سازمان صمت لرستان گفت: نیاز بازار از قبل پیش‌بینی شده، بنابراین باید با تعامل دولت، بخش خصوصی، و گروه‌های اجتماعی و رسانه‌ها بایستی نیازها را شناسایی و تولید محصولات نیاز بازار اولویت قرار ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بر ضرورت ساماندهی کمیته‌های زیرمجموعه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی در این استان تاکید کرد.
   براساس ارزیابی کمیته علمی بزرگداشت هفته پژوهش صورت گرفت:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: براساس انتخاب ستاد کمیته علمی بزرگداشت هفته پژوهش و فناوری صنعت و معدن و تجارت در سال 98 سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بعنوان سازمان برتر کشور انتخاب شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از تشکیل ۸۵۸ فقره پرونده تخلفاتی حوزه گندم، آرد و نان در این استان خبر داد.