•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صمت لرستان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان از تشدید بازرسی و اجرای گشت مشترک جهت تعطیلی واحدهای صنفی استان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان به همراه فرماندار خرم آباد از روند محدودیت های اعمال شده در اصناف و بازار خرم‌آباد بازدید کرد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان خبر داد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان گفت : یکهزار و 116 کیسه آرد عرضه خارج از شبکه دولتی به ازرش بیش از ۵ میلیارد ریال در شهرستان خرم آباد کشف شد.
   معاون سازمان صمت لرستان خبر داد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: واحد های صنفی در صورت نادیده گرفتن محدودیت زمانی فعالیت اصناف در شرایط قرمز کرونا، شناسایی و پلمپ می شوند.
   معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از توزیع ۷۵۰ تن برنج هندی به منظور تنظیم بازار استان و رفاه حال شهروندان خبر داد.
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: با شروع به کار واحد صنعتی نوین شیمیار در این شهرستان سالانه چهار میلیون واحد انواع محلول و ژل ضدعفونی کننده دست و سطوح برپایه اتانول تولید می‌شود.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان خبر داد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت لرستان از کشف انبار احتکار پکیچ و رادیاتور در شهرستان خرم آباد خبر داد.
   رئیس سازمان صمت لرستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: طرح تشدید نظارت بر بازار با همکاری نیروهای بسیجی استان به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا و اجرای مصوبه محدودیت زمانی اصناف آغاز شده است.
   معاون نطارت و بازرسی سازمان صمت لرستان گفت : انبار یکی از فروشندگان لوازم خانگی به اتهام احتکار لوازم خانگی با هوشیاری بازرسان سازمان صمت لرستان شناسایی و اقلام احتکار شده کشف و ضبط شد.
   رییس سازمان صمت لرستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: زمان فعالیت تمامی مراکز تجاری و مجتمع‌های خرید خرم‌آباد و بروجرد از ۱۷ تا ۲۶ آبان به ساعت ۱۷ محدود شده است.