•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان گفت: در جریان برگزاری همایش معرفی فرصت های سرمایه گذاری استان و برگزاری نمایشگاه این فرصت ها، 10 تفاهم نامه همکاری با سرمایه گذاران داخلی و خارجی در حوزه صنعت و ...
   اختصاص 99 میلیارد تومان و 103میلیون یورو به طرح های صنعتی استان لرستان

   توسط سازمان صنعت معدن وتجارت استان لرستان :
   سازمان صنعت معدن وتجارت استان لرستان رتبه پنجم کشوری را در پایش عملکرد (شش ماهه و یکساله) برنامه های تحول اداری سال93 از واحدها کسب کرد .

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه در مجموع ۱۱ نمایشگاه بهاره و فروشگاه فوق العاده عرضه کالا در سطح استان برپا شده است تصریح کرد: از این تعداد 8 مورد نمایشگاههای بهاره و دو مورد نیز ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از افزایش ۳۰ درصدی میزان وصولی دولت از معادل این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از ۳۱۵ هزار تن صادرات کالای غیر نفتی از این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:
   سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان اظهار داشت: طی امسال میزان وصولی حقوق دولت در بخش معادن استان لرستان ۳۰ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.

   پرونده تخلفاتی 185واحد صنفی استان لرستان به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
   وزیرصنعت،معدن وتجارت:
   وزیر صنعت،معدن وتجارت: طی چند سال گذشته لطمه های زیادی به صنایع کشور وارد شده که ما از اواخر سال گذشته بررسی و پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی کشور را شروع کرده ایم.
   در دومین روز از دهه مبارک فجر شرکت نساجی بروجرد تولید کننده انواع پارچه های لباسی، پیراهنی، ملحفه ای، پرده ای و رومبلی و واحد پتروشیمی لرستان مورد بازدید وزیر صنعت ، معدن و تجارت قرار گرفت.