•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: مهم‌ترین شاخص در ارتقاء وضعیت سرمایه‌گذاری میزان صدور پروانه بهره‌برداری است که در استان ۱۵۳ درصد رشد دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: رانندگان حمل و نقل عمومی این استان برای دریافت سهمیه بنزین به سامانه "ایرانیان اصناف" مراجعه کنند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: با توجه به تغییر نرخ بنزین و احتمال سودجویی برخی افراد، ۲۵ تیم نظارتی به منظور جلوگیری از افزایش قیمت‎ها در استان تشکیل و فعال شد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان لرستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از راه انداری سامان کاشی بروجرد تا پایان سال جاری خبر داد.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان لرستان با بیان اینکه ۲۴ واحد صنعتی از ابتدای امسال با ۹۰ فرصت شغلی به بهره ‎برداری رسیده است، گفت: برای راه ‎اندازی این واحدها 1082 میلیارد ریال تسهیلات لحاظ شده ...
   معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: توزیع ۱۴۰ هزار جلد دفترچه دانش آموزی با نرخ مصوب دولتی در استان آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان از آغاز توزیع اقلام ویژه ماه محرم و صفر در لرستان خبر داد.
   در 6 ماهه اول امسال انجام شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از انجام 60 مورد بازرسی از واحدهای پتروشیمی استان در شش ماهه اول امسال خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان لرستان گفت: طرح احداث واحد پتروشیمی با ظرفیت تولید 120 هزار تن در سال در خرم‌آباد کلنگ‌زنی شد.

   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت لرستان از اجرای طرح نظارتی لوازم التحریر ویژه بازگشایی مراکز آموزشی استان در سال98 خبر داد.