•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   از ابتدای امسال صورت گرفت؛
   از ابتدای امسال 13275 مورد بازرسی از واحدهای صنفی سراسر استان توسط بازرسان صنعت، معدن و تجارت صورت گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: هر گونه افزایش قیمت نان در مازندران فاقد وجاهت قانونی بوده و با هر گونه گرانفروشی در این خصوص برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی تعداد 700هزار ماسک از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به استان مازندران اختصاص یافته است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای امسال تا نهم فروردین ماه تعداد 804 واحد صنفی متخلف در استان مازندران پلمپ شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران از موجودی کالاهای اساسی در انبارها و مراکز توزیع استان در بهترین شرایط خود خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: از ابتدای امسال تا پنجم فروردین بیش از 230 واحد صنفی متخلف در مازندران پلمپ شده است.
   رییس سازمان صمت مازندران خبر داد:
   در چهار روز نخست امسال 1310 واحد صنفی در استان مازندران از سوی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مورد بازرسی قرار گرفت.
   کلیه واحدهای صنفی مازندران به غیر از واحدهای صنفی تامین کننده اقلام اساسی خانوارها تا 15 فروردین ماه امسال تعطیل می باشند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: همانگونه که قبلا" اعلام شد هرگونه افزایش قیمت نان در برهه زمانی فعلی در مازندران غیر قانونی می باشد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران :
   واحد های صنفی متخلف که تعطیلی روزهای مشخص شده را با توجه به شیوع ویروس کرونا رعایت نکنند، پلمپ خواهند شد.