•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در 11ماهه امسال از 739 واحد متخلف در استان مازندران کالای قاچاق کشف شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 167 میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و اقتصادی استان مازندران اختصاص یافته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: با توجه به تاکیدات استاندارقزوین در اجرای طرح‌های توسعه‌ای در ۱۱ ماهه امسال ۱۰۴ مجوز طرح توسعه به واحدهای تولیدی، صنعتی استان اعطا شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: از ابتدای امسال تا پایان بهمن ماه952 فقره ثبت سفارش کالا در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات در سراسر استان مازندران از 11 بهمن ماه شروع شده است و تا 31 فروردین 97 ادامه خواهد یافت.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر 10 واحد تولیدی در استان مازندران با سرمایه گذاری 2 هزار و 150 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.
   تا پایان دی‌ماه امسال انجام گرفت؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: تا پایان دی ماه امسال 4 هزار و 957 گزارش مردمی از طریق ستاد خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران دریافت شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران از ابتدای امسال تا پایان دی ماه بیش از 22 میلیارد ریال کالای قاچاق در این استان کشف شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران 64 طرح جهت بهره مندی از تسهیلات پشتیبان به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران معرفی شدند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت: در 9 ماه گذشته صادرات کالاهای غیرنفتی نسبت به مدت مشابه رشد 6 درصدی داشته است.
Page created in 1.8427159786224 seconds.
memoryUsage : 29264Kb