•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اعلام کرد:توزیع گوشت گرم گوسفندی وارداتی در برخی فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان مازندران شروع شده است.
   رئیس سازمان صمت مازندران تاکیدکرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ضمن تاکید بر اهمیت پدافند غیر عامل ولزوم توجه جدی تر به این موضوع گفت:رویکرد و اهداف پدافند غیر‌عامل برای جامعه باید بیشتر شناخته شود چرا که این شناخت باعث می ...
   طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در مازندران از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تداوم خواهد یافت.
   رئیس سازمان صمت مازندران اعلام کرد:
   صاحبان مزارع و باغات استان باید نسبت به ثبت اطلاعات انبار کالای خود درمزارع و باغات در سامانه جامع انبارها و مراکز نگهداری کالا اقدام نمایند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: در سال جاری ۷۸ واحد تولیدی و صنعتی با رشد سرمایه گذاری ۱۳ درصدی در استان بهره برداری شده است.
   معاون‌ سازمان صمت مازندران
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اعلام کرد: داشتن کد رهگیری کالای دخانی برای عرضه کنندگان استانی الزامی است.
   در راستای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا در پنج ماهه نخست سالجاری بیش از 9 میلیارد ریال پرونده در استان مازندران تشکیل شده است.
   با توجه به فرا رسیدن ایام ماه محرم گوشت قرمز و مرغ برای هیات های مذهبی در نظر گرفته شده است.
   طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در استان مازندران برگزار می شود.
   695 مورد از گزارشات مردمی رسیده 4 ماهه ابتدای سال به سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مازندران منجر به کشف تخلف شده است .
Page created in 6.7140588760376 seconds.
memoryUsage : 29256Kb