•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در یازده ماه امسال 5 هزارو 50 مورد گزارش مردمی در ستادهای خبری سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران ثبت شده است.
   محمدپور عمران رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از پرداخت 238میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به 299 واحد تولیدی استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد: طرح نظارتی نوروز 96 همزمان با سراسر کشور با هدف کنترل و نظارت بر وضعیت بازار از یکم اسفند سال جاری در استان آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مازندران گفت: هیچگونه اسکله غیر مجاز در استان مازندران نداریم ویکی از اولویت های سازمان صنعت ، معدن وتجارت مبارزه با پدیده قاچاق می باشد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران گفت:در 11ماه امسال 961 مورد ثبت سفارش دراین سازمان انجام شده است .
   اولین کارگاه آموزشی آشنایی با اهمیت و فرآیند ثبت ملی و بین المللی برند، با همکاری مرکز آموزش بازرگانی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان در رشت برگزار شد.
   854 مورد ثبت سفارش در ده ماهه امسال در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران انجام شده است.
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: 267 میلیون و 964 هزارو 258دلار کالا شامل تولیدات غیر نفتی استان از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه صادر شده است.
   مدیریت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مازندران گفت: بیش از یک میلیارد و دویست میلیون ریال کالای قاچاق در آذرماه امسال در این استان کشف شده است.
   صادرات انواع پوره از گمرکات مازندران در نه ماهه سال 95 نسبت به مدت مشابه سال قبل 92 درصد رشد داشته است.