•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   53کارت بازرگانی در سه ماه نخست سالجاری در استان مازندران صادر شد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت : در سری جدید ثبت نام تعداد 406 متقاضی در استان ثبت که تقاضای 171 نفر از طریق کارگروه تسهیل تا این لحظه تائید و پرونده آنها به بانک ها ارسال شده است.
   تفاهم نامه سه جانبه برای ایجاد اولین موزه معدنی ایران میان سازمان صنعت، معدن وتجارت مازندران، شرکت تهیه و تولید موادمعدنی و دانشگاه شهید بهشتی زیراب امضا شد.

   همایش تجلیل از واحد های صنعتی و معدنی برتر استان مازندران به مناسبت هفته صنعت و معدن در سالن همایش بانک ملی استان برگزار می شود.
   در سه ماهه نخست سالجاری بیش از ۶۹۱۶۵ واحد صنفی در استان مازندران مورد بازرسی قرارگرفت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت :با مجریان و برگزارکنندگان نمایشگاه های بدون مجوز و غیر قانونی در استان برخورد جدی و قانونی صورت می گیرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد:
   امکان ثبت واحد های تولیدی متقاضی تسهیلات در سایت بهین یاب فراهم شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مازندران با اشاره به تحرک صنعت در مازندران علیرغم مشکلات موجود در این استان، تعطیلی برخی واحدهای تولیدی و صنعتی را مربوط به دولت قبل دانست‌.

   در اردیبهشت ماه امسال انجام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از کشف بیش از ۹۹۰میلیون ریال کالای قاچاق طی ماه اردیبهشت سالجاری در مازندران خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:
   محمد محمدپورعمران گفت: قطعه ‌سازی از حوزه هایی است که دانش فنی آن در استان وجود دارد و مازندران جزء پنج قطعه‌ ساز برتر کشور محسوب می‌ شود و حتی تولیدکنندگانی داریم که به صورت هفتگی به کشورهای اروپایی ...