•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با بهره برداری از 339 طرح بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی
   339 طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد استان مرکزی در حال اجراست که در صورت بهره برداری از این طرحهای صنعتی 16 هزار فرصت شغلی جدید در استان ایجاد خواهد شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی
   رئیس صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی با بیان اینکه ۷۱ شرکت دانش‌بنیان در استان ثبت شده است گفت: استان مرکزی در تعداد نشان دانش‌بنیان صنعتی دارای رشد مطلوبی است و جایگاه آن دو رتبه ارتقاء یافته است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی :
   از ابتدای تشکیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ، بیش از 200 جلسه با حضور اعضاء برگزار شده است .
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان مرکزی از افتتاح 17 طرح صنعتی همزمان با ایام الله دهه فجر امسال با حضور مسئولین ملی و محلی افتتاح رسمی خبر داد .
   مدیرکل دفتر توسعه صادرات محصولات صنعتی و معدنی سازمان توسعه تجارت کشور گفت: در نه ماه سال جاری از 1200 هزار تن شمش آلومینیوم کار نشده از کشور به نقاط مختلف جهان صادر شد.
   در 9 ماهه امسال محقق شد :
   در 9 ماهه امسال ارزش صادرات غیر نفتی استان مرکزی با 707 میلیون دلار نسبت به مدت مشابه سال گذشته 52 درصد افزایش داشته است
   در 9 ماهه امسال و در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رخ داد:
   میزان سرمایه گذاری صنعتی 9 ماهه سال جاری استان مرکزی با بهره برداری از واحدهای صنعتی بالغ بر 7 هزار و 908 میلیارد ریال است که که نسبت به مدت مشابه در سال قبل رشد 67 درصدی را نشان می دهد.
   خط تولید پکیج شوفاژ دیواری بوش آلمان در گروه صنعتی بوتان در محل این کارخانه در شهرک صنعتی کاوه در 25 کیلومتری ساوه افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت:
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان مرکزی گفت : میزان وصول حقوق دولتی معادن استان مرکزی امسال با 100درصد افزایش به 418 میلیارد ریال رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد :
   برای نخستین بار در خاورمیانه بزرگترین مخازن کروی توسط ماشین سازی اراک طراحی ، ساخته و در حال نصب در محل پروژه است.
Page created in 1.7108149528503 seconds.
memoryUsage : 29247Kb