•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در سفر یکروزه معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوراز سه شرکت هپکو ، آذراب و واگن سازی بازدید به عمل آمد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۲۲۵ دستگاه واگن باری دو و چهار محوره مخصوص حمل کانتینر امسال در واحد واگن‌سازی فولاد درخشان اراک تولید شد.
   همزمان با شروع طرح ساماندهی سوخت صورت گرفت ؛
   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت دلیجان گفت: از تاریخ 25 آبانماه سالجاری همزمان با شروع طرح ساماندهی سوخت 234 واحد صنفی و خدماتی در شهرستان دلیجان مورد بازرسی قرار گرفته است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: بازار در نقاط مختلف استان مرکزی با حساسیت و نظارت ویژه رصد می شود و این مهم همچنان در دستور کار قرار دارد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خمین:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خمین گفت: به‌منظور جلوگیری از افزایش قیمت‌ها پس از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین در خمین نظارت بر واحدهای صنفی افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مرکزی گفت: افزایش و سهمیه‌بندی قیمت بنزین هیچ تاثیری بر بازار و نرخ انواع کالاها ندارد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی :
   رئیس سازمان صمت استان مرکزی گفت: در 7 ماهه نخست سالجاری بیش از 40 میلیارد تومان حقوق دولتی معادن وصول و به خزانه واریزشده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون ۳۷۵ طرح رونق تولید و ۲۵۱ طرح در بحث تبصره ۱۸ در این استان ثبت‌نام شده‌است.
   چهاردهمین نمایشگاه تخصصی الکامپ اراک عصر دوشنبه با حضور دبیرکل نظام صنفی رایانه کشور و استاندار مرکزی در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی این استان گشایش یافت.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در حال حاضر تعداد 44 واحد تولیدی صنایع ریلی فعال در استان مرکزی وجود دارد که به طور میانگین حدود 70 درصد نیاز این صنعت در کشور جهت تولید و تعمیرات و ...