•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در طول سال گذشته، 251 پروانه بهره‌برداری صنعتی و تولیدی در استان با سرمایه‌گذاری ۱۱۲ هزار و ۸۲۲ میلیارد ریال صادر شده که زمینه جهش تولید درسال جدید ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: با مساعدت و مجوز سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ، تولید آزمایشی ماسک آنتی باکتریال با سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد ریال در اراک آغاز شد.
   سرپرست سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: شمارش معکوس برای راه انداز ی پتروشیمی خمین ردر سال جهش تولید آغاز شده است.
   سرپرست سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: استان مرکزی به عنوان قطب چهارم صنعت کشور در سالی که گذشت روزهای خوبی را در حوزه رونق تولید در کشور رقم زد.
   سرپرست سازمان صمت استان مرکزی :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: نه تنها هیچ گونه کمبودی در کالاهای اساسی در بازارهای استان وجود ندارد، بلکه با تمهیدات اتخاذ شده شرایط فراوانی کالا نیز بر بازار حاکم است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در راستای نامگذاری سال 99 با عنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری و برای دستیابی حداکثری به اهداف جهش تولید، طبق هماهنگی انجام شده در سطح ...
   معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: دستگاه تب سنج استندی لیزری برای نخستین بار در کشور توسط یک واحد دانش‌بنیان در اراک ساخته شد.
   سرپرست سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: مواد اولیه برای تولید ماسک و مواد ضدعفونی واحدهای تولیدی استان با پیگیری های سازمان صمت تامین شده و روزانه بیش از 30 هزار عدد ماسک تولید می شود.
   رئیس اداره امور اصناف و تشکل های سازمان صمت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال تا کنون 9110 پروانه کسب صادر و 168 واحد فاقد پروانه در استان مرکزی پلمپ شده است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: تعداد 477 متقاضی بامبلغ 27963 میلیارد ریال در قالب تسهیلات رونق تولید و تبصره 18 به بانک های عامل معرفی شده اند.