•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت و با حضور استاندار مرکزی عملیات اجرایی شرکت توسعه صنایع و معدن آشتیان (تولید فروسیلسیم) آغاز شد.
   معاون سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: 16 فروشنده روغن خوراکی در سطح استان مرکزی شناسایی و با تشکیل پرونده به ارزش 2میلیارد ریال به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
   معاون سازمان صمت استان مرکزی خبر داد :
   معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت : درمردادماه امسال از 930 واحد نانوایی در سطح استان بازرسی به عمل آمده و 100 پرونده تخلف تشکیل شده است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی از افتتاح و بهره برداری طرح توسعه گروه صنعتی دیرگداز در شهرک صنعتی ایبک آباد اراک با سرمایه گذاری 250 میلیارد ریال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: راه اندازی 10۰ واحد تولیدی راکد و نیمه تعطیل استان در سال جهش تولید هدفگذاری شده است.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی گفت: از ابتدای مردادماه تا کنون از 844 واحد صنفی،تولیدی و خدماتی در شهر اراک بازرسی بعمل آمده و 100 پرونده تخلف تشکیل شده است.
   از ابتدای سال ۹۹ تاکنون؛
   رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: امسال بیش از ۹ هزار متر مربع فرش دستبافت در این استان تولید که بخش قابل توجهی از آن به بازارهای هدف داخلی و خارجی صادر شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: واردات انواع ماشین‌آلات فرسوده راه‌سازی با هدف حمایت گسترده از واحد تولیدی هپکو اراک در سال جهش تولید از سوی وزارت صمت متوقف شد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کننده سازمان صمت مرکزی:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کننده سازمان صمت مرکزی گفت: 12951 واحد صنفی، خدماتی و تولیدی در چهار ماهه اخیر مورد بازرسی قرار گرفته و 1443پرونده تخلف تشکیل شده است.
   سرپرست معاونت امور صنایع استان مرکزی گفت: سازمان صمت مرکزی جایگاه دومین استان برتر درارزیابی عملکرد و اثر بخشی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سه ماهه اول سال99 را کسب کرد.