•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کننده سازمان صمت مرکزی:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کننده سازمان صمت مرکزی گفت: 12951 واحد صنفی، خدماتی و تولیدی در چهار ماهه اخیر مورد بازرسی قرار گرفته و 1443پرونده تخلف تشکیل شده است.
   سرپرست معاونت امور صنایع استان مرکزی گفت: سازمان صمت مرکزی جایگاه دومین استان برتر درارزیابی عملکرد و اثر بخشی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سه ماهه اول سال99 را کسب کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۱۹۶ میلیارد ریال امسال از سوی بخش خصوصی در معادن استان سرمایه‌گذاری شد که ۹۹ فرصت شغلی مستقیم به همراه داشت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 432 طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد در استان مرکزی در حال اجراست که در صورت بهره برداری از این طرحها 16 هزار و 459 فرصت شغلی جدید در استان ...
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد: در سه ماهه اول امسال، ۷۸ پرونده تخلف در خصوص عرضه کالاهای اولویت دار در استان تشکیل و به مراجع قضایی ارجاع شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: مشمولین وظیفه مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا در صورت تمایل و دارا بودن شرایط مندرج در آیین نامه میتوانند در واحدهای صنعتی و معدنی استان مرکزی دوران مقدس ...
   معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صمت استان مرکزی:
   معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۹۹۹ میلیون دلار صادرات کالاهای غیرنفتی با توجه به ظرفیت‌های تولیدی و صنعتی برای این استان در سال جاری هدفگذاری شد.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: بسته حمایت از توسعه صادرات غیرنفتی با هدف راهبری بهتر مسائل تجارت خارجی از سوی وزارت صمت به این استان ابلاغ شد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۸۶ میلیارد ریال حقوق دولتی از محل فعالیت معادن استان در سه ماه نخست امسال وصول شد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در سه ماهه نخست سال جاری با صدور 63 پروانه بهره برداری 4769.1 میلیارد ریال در استان مرکزی سرمایه گذاری صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد ...