•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: تاکنون یک هزار و 310 میلیارد ریال به 109 طرح تولیدی و صنعتی استان مرکزی تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.
   با حضور مهندس نعمت زاده انجام شد :
   نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ساختمانی ایران دقایقی پیش با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت در شهرستان محلات افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با اعلام اینکه افق پیش‌روی پتروشیمی هگمتانه روشن است، گفت: راه‌اندازی مجدد پتروشیمی هگمتانه ۷۰ میلیارد تومان نیاز دارد.
   یک هزار و 500 واحد تولیدی برای بهره مندی از تسهیلات رونق تولید در استان مرکزی ثبت نام کردند که از این تعداد ،902 تقاضا بررسی و 611 واحد تولیدی نیز برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شد.
   هفتمین نمایشگاه تخصصی خودرو و قطعات یدکی کشور در محل نمایشگاه های بین المللی غرب ایران در اراک آغاز بکار کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: ۱۶پروژه صنعتی در سفر رئیس جمهور و هیات دولت به استان مرکزی بهره برداری و سه پروژه صنعتی نیز کلنگ زنی می شود.
   به همت اتاق اصناف اراک و با حمایت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی ، نخستین جشنواره صنفی معرفی نشان های تجاری برتراصناف استان ، شامگاه یکشنبه در مجتمع کوه نور اراک برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت : بر اساس بررسی های انجام شده 63 درصد واحدهای صنعتی این استان فعال هستند و 11 درصد تعطیل موقت و 25 درصد تعطیل دائم هستند.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان مرکزی :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: بدهکاری شرکت های آونگان، واگن پارس، آذراب، ماشین سازی و هپکو اراک به بانک های عامل با اعطاء 18 ماه تنفس و بدون پیش پرداخت به مدت پنج سال تقسیط شد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد :
   تا کنون 432 واحد تولیدی استان مرکزی جهت دریافت تسهیلات رونق تولید در سایت بهین یاب ثبت نام نموده اند
   معرفی 110 واحد تولیدی به بانکها جهت دریافت تسهیلات رونق تولید