•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب وعضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه و تثبیت اشتغال کشور با مصرف کالای ایرانی میسر است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: چهار هزار و 509 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای فعال سازی واحدهای راکد و نیمه راکد در این استان پرداخت شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 6 هزار و 302 میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای رونق صنعت و فعال کردن واحدهای راکد و نیمه راکد امسال در این استان پرداخت شد.
   با حضور قایم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   پیش جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان مرکزی با حضور قائم مقام وزیر برای بررسی مسایل و مشکلات صنایع بزرگ این استان برگزارشد.
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در استان مرکزی :
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: از مجموع 6هزار و 800 واحد تولیدی زیان ده و تعطیل شده ، حدود چهار هزار واحد به چرخه تولید و اقتصاد صنعتی بازگشتند.
   برای اولین بار در کشور برگزار شد:
   برای اولین بار در کشور همایش تجلیل از نشان های تجاری برتر صنعتی و معدنی استان مرکزی با حضور مسئولین و فعالان اقتصادی در فرهنگسرای شهر اراک برگزار شد .
   صبح امروز زمانی قمی استاندار مرکزی، آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جمعه استان از چند واحد تولیدی در شهرستانهای ساوه و زرندیه بازدید کردند.
   در جریان سفر هیات دولت به استان مرکزی صورت گرفت:
   در سی و دومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید، در زمینه توسعه و تکمیل زیرساخت های صنعتی در شهرک های صنعتی؛ تفاهم نامه های مختلفی بین مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مسئولین ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: تاکنون یک هزار و 310 میلیارد ریال به 109 طرح تولیدی و صنعتی استان مرکزی تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است.
   با حضور مهندس نعمت زاده انجام شد :
   نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ساختمانی ایران دقایقی پیش با حضور وزیر صنعت،معدن و تجارت در شهرستان محلات افتتاح شد.