•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در سال 98 بیش از 2.3 میلیون تن سنگ تراورتن از معادن شهرستان محلات استخراج و به اقصی نقاط کشور بارگیری و تعدادی از کشورهای همسایه حمل شده است و 60 ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان مرکزی:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد: در راستای برخورد با محتکرین خوردو، بازرسان این سازمان موفق شدند ۴۱ خودروی فاقد پلاک در یکی از محله های شهر اراک که مظنون به ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت مرکزی:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مرکزی گفت: یک‎هزار و ۲۱۱ مورد بازرسی امسال با توجه به شیوع کرونا از نانوایی‌های نقاط مختلف این استان انجام شده است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۷۰۸ مصوبه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان در سال گذشته(1398) با بررسی‌های کارشناسی اجرایی شد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در بازرسی از انبار دو واحد صنفی در اراک مقدار 20 هزار و 680 کیلوگرم برنج پاکستانی و تایلندی در حکم قاچاق به ارزش بیش از دو میلیارد و ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تواید استان مرکزی اعلام کرد: از ابتدای شروع طرح پرداخت تسهیلات تبصره 18 دراستان 178 واحد از طریق سامانه بهین یاب ثبت نام که 92 واحد به ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: خانه صنعت و معدن دیدی شفاف و کارشناسانه نسبت به صنایع و معادن دارد و مباحث ارائه شده از سوی این خانه بعد کارشناسی بیشتری دارد.
   سرپرست سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: بازدید میدانی واحدهای صنعتی و طرحهای نیمه تمام و حل مشکل در محل واحد یکی از اولویت‌های سازمان در سال جهش تولید است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۷۹۱ میلیارد ریال حقوق دولتی از محل فعالیت معادن در این مدت در استان وصول شده است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: صنعتگران، معدنکاران و اصناف استان بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال به حوزه سلامت کمک کردند.