•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: مواد اولیه برای تولید ماسک و مواد ضدعفونی واحدهای تولیدی استان با پیگیری های سازمان صمت تامین شده و روزانه بیش از 30 هزار عدد ماسک تولید می شود.
   رئیس اداره امور اصناف و تشکل های سازمان صمت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال تا کنون 9110 پروانه کسب صادر و 168 واحد فاقد پروانه در استان مرکزی پلمپ شده است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: تعداد 477 متقاضی بامبلغ 27963 میلیارد ریال در قالب تسهیلات رونق تولید و تبصره 18 به بانک های عامل معرفی شده اند.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد: پس از 21 سال و با تولید 552 واگن مسافری و باربری، رکورد تولید واگن شرکت واگن‌سازی اراک شکسته شد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: توزیع 1000 تن پرتغال و 500 تن سیب از امروز دریک صد غرفه درسطح استان مرکزی با قیمت مصوب آغاز شد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: خط تولید ۲۵ هزار عدد ماسک در روز با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی در راستای مقابله با گسترش ویروس کرونا، در این شهر کلید خورد.
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت محلات گفت: معادن و واحدهای فرآوری سنگ این شهرستان به دلیل مقابله و کنترل بیماری کرونا از سه شنبه « بیستم اسفند» تا پایان تعطیلات نوروز تعطیل شد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: تاکنون در حوزه الکل، ماسک و ژل عفونی کننده و دستکش 337 بازرسی از داروخانه‌ها و مراکز عرضه این اقلام در سطح استان انجام و 30 پرونده در ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: واحد تولیدی ماسک زرندیه با حداکثر ظرفیت خود روزانه بیش از ۱۰۰ هزار ماسک تولید می‌کند.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان مرکزی :
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: طرح نظارتی ویژه نوروز از ابتدای اسفندماه شروع شده و تا پایان تعطیلات ادامه دارد و بعد از طرح نوروزی هم طرح ماه مبارک رمضان را داریم که ...