•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دلیجان گفت: با سرمایه گذاری 671 میلیارد ریالی در دلیجان 141 فرصت شغلی ایجاد شده است .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: هفت واحد صنعتی راکد این استان شامل چهار واحد در دلیجان و سه واحد در اراک پس از چندین سال تعطیلی به چرخه تولید بازگشتند و تولید در آن‌ها از سرگرفته شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صمت استان مرکزی گفت: در هشت ماهه ابتدایی سال جاری، مجوز احداث ۴۸۰ واحد تولیدی با سرمایه گذاری ۷۵ هزار میلیارد ریال در استان مرکزی صادر شده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در صورت افزایش چهار درصدی سهم ایران از بازار منطقه، شش میلیون شغل در کشور ایجاد خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: در سفر یکروزه معاون هماهنگی و نظارت اقتصادی و زیربنایی معاون اول رئیس جمهوراز سه شرکت هپکو ، آذراب و واگن سازی بازدید به عمل آمد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۲۲۵ دستگاه واگن باری دو و چهار محوره مخصوص حمل کانتینر امسال در واحد واگن‌سازی فولاد درخشان اراک تولید شد.
   همزمان با شروع طرح ساماندهی سوخت صورت گرفت ؛
   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت دلیجان گفت: از تاریخ 25 آبانماه سالجاری همزمان با شروع طرح ساماندهی سوخت 234 واحد صنفی و خدماتی در شهرستان دلیجان مورد بازرسی قرار گرفته است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: بازار در نقاط مختلف استان مرکزی با حساسیت و نظارت ویژه رصد می شود و این مهم همچنان در دستور کار قرار دارد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خمین:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت خمین گفت: به‌منظور جلوگیری از افزایش قیمت‌ها پس از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین در خمین نظارت بر واحدهای صنفی افزایش یافته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مرکزی گفت: افزایش و سهمیه‌بندی قیمت بنزین هیچ تاثیری بر بازار و نرخ انواع کالاها ندارد.