•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   همزمان با سفر معاون وزارت صمت به استان مرکزی انجام می شود
   امروز و همزمان با سفر معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت به استان مرکزی ، طرح توسعه شرکت زرین رویا با سرمایه گذاری 27 میلیون یورو و اشتغالزایی 130 در شهرصنعتی ساوه افتتاح می شود .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: حقوق معوق اردیبهشت ماه کارکنان آذرآب به حساب آنان واریز شد و پیگیری پرداخت مطالبات خردادماه نیز در دستور کار قرار دارد.
   معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: ۲۲ هزار و ۸۸ حلقه لاستیک سنگین و نیمه سنگین امسال با نرخ مصوب دولتی در نقاط مختلف این استان توزیع شد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد ماه، 226 میلیون دلار کالا از استان مرکزی به خارج از کشور صادر شده است.
   از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد ماه صورت گرفت :
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد ماه، 226 میلیون دلار کالا از استان مرکزی به خارج از کشور صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی اعلام کرد :
   رئیس سازمان صمت استان مرکزی گفت: بزودی در شهرستان شازند با سرمایه‌گذاری 400 میلیون دلاری با استفاده از ضایعات مواد نفتی، بنزین و گازوئیل یورو 5 تولید خواهد شد .
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی :
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی نیز گفت: 42 هزار و 260 مورد بازرسی از واحدهای تولید و توزیع سال گذشته در این استان صورت گرفت که در این فرآیند 2 هزار و 801 فقره پرونده ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان :
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان مرکزی گفت: درسال رونق تولید صدور پروانه های بهره برداری نسبت به بازه زمانی سال قبل 30 درصد رشد داشته است .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: کمبودی در تامین کالاهای اساسی استان وجود ندارد و همه نیازهای استان با تدابیرلازم فراهم شده است.
   رئیس سازمان صمت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 25 طرح اقتصادی و صنعتی با مشارکت 16 سرمایه گذار خارجی در این شهرستان در دست اجرا است