•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از اجرای طرح ساماندهی واحدهای صنفی بدون پروانه کسب در استان خبر داد.
   معاون بازرسی، نظارت و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان گفت: در پنج ماهه سال 99 با انجام بیش از 1500 مورد بازرسی از واحدهای توزیع و عرضه قند و شکر در استان 83 مورد تخلف محرز و مراتب جهت بررسی های بعدی ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت هرمزگان خبر داد:
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون 6 هزار و 570مورد بازرسی از میوه فروشی ها (خرده فروشی) در استان صورت گرفته است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: 956 تن شکر تنظیم بازار به استان اختصاص یافت که شهریور ماه جاری در 2 بخش مصارف خانوار، صنف و صنعت توزیع می شود.
   معاون امور معادن وصنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از تعیین تکلیف پهنه های اکتشافی کوشاه احمدی و بشاگرد خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: طرح نظارتی ویژه اقلام اساسی ایام محرم و صفر به صورت الکترونیکی (سیمبا )در استان هرمزگان در حال اجراست.
   معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اعلام کرد:
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت هرمزگان گفت: در پنج ماهه گذشته یکهزار و ۲۳۰ مورد بازرسی از مراکز نگهداری کالا در استان انجام شد.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان هرمزگان بیان کرد: در پنج ماهه سالجاری بازرسان این سازمان قریب به 124 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی، توزیعی و خدماتی در استان هرمزگان بعمل آوردند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: در 7 سال گذشته بیش از 564 پروانه بهره برداری برای طرح صنعتی، معدنی و تجاری صادر شده است.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان هرمزگان از کشف 90 حلقه لاستیک خودرو در بندرعباس خبر داد.