•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: در دو ماهه گذشته صادرات استان از گمرک همدان از نظر ارزشی به ۱۴ میلیون و ۱۱۹ هزار دلار و به لحاظ وزنی به ۷۶ هزار و ۴۹۳ تن رسیده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از راه‌اندازی ۱۴ طرح صنعتی در این استان خبر داد و گفت: این طرحها در زمینه فولاد، پتروشیمی، دستگاه ارز دیجیتال،کاغذ و شیشه هستند که در سال جهش تولید به جمع صنایع ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از افتتاح پتروشیمی هگمتانه در هفته دولت امسال خبر داد و گفت: پتروشیمی هگمتانه ۲۲ درصد از نیاز کشور به PVC گرید پزشکی را تأمین خواهد کرد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: پیش بینی ما تولید ۵۰۰ هزارتن روغن در کشور است که ۲۰هزار تن آن در انبارهای غرب کشور در نهاوند ذخیره می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: این استان دارای ۳۰ نوع ماده معدنی است که این مواد ظرفیت‌های خوبی برای سرمایه‌گذاری هستند.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از تولید دستگاه استخراج ارز دیجیتال در این استان خبر داد و گفت: این محصول برای نخستین بار در سطح کشور توسط یکی از واحدهای صنعتی همدان تولید می‌شود.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان همدان:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان تأکید کرد: برای اقلام ضروری ماه مبارک رمضان همچون شکر، خرما و گوشت مرغ افزایش قیمتی را در استان شاهد نبودیم.
   رییس سازمان صمت استان همدان خبر داد:
   رییس سازمان صمت استان همدان از افزایش ۳۹ درصدی وزن صادرات فروردین سال جاری در مقایسه با سال گذشته خبر داد و افزود: در یک ماه گذشته ۳۴ هزار و ۹۳۶ تن کالا از گمرک همدان صادر شده‌است.
   معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: از آغاز ماه مبارک رمضان برنج پاکستانی و هندی از شبکه تنظیم بازار با قیمت 8 و 9 هزار تومان در فروشگاه‌های همدان توزیع می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از فعالیت چهار واحد تولید دستکش یکبار مصرف در همدان خبر داد و گفت: این واحدها در راستای پیشگیری از بیماری کرونا راه‌اندازی و مشغول فعالیت هستند.